Женски нозе!

Член од
14 август 2008
Мислења
2.441
Поени од реакции
1.011
>tfw no gf со долги убави нозе

 
П

Пепси_

Гостин
Би било добра идеа некоја од форумџикиве да си ги слика нозете , некоја што смета дека е провокативна , да се пофалиме и ние со нешто овие странскиве веќе ми се демоде :D
оо па Pinkie Pie се пофали со депелираниот дел еве може ќе не удостое и у оваа тема ;)
 

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.592
Поени од реакции
2.535
Каква дискриминација е ова? Шо ни фали на нашите нозе? :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom