Женски газиња

LaLaLulu5

Curly
Член од
22 август 2017
Мислења
8
Поени од реакции
1
Хоби ми е да замарам дебили као тебе. Sigh. Grab a book kids. Seriously.
 

LaLaLulu5

Curly
Член од
22 август 2017
Мислења
8
Поени од реакции
1
Уххх, фала ама не.
Dictionary

a·sex·u·al
āˈsekSH(o͞o)əl/
adjective
  1. 1.
    without sexual feelings or associations.
    "she rested her hand on the back of his head, in a maternal, wholly asexual, gesture"
  2. 2.
    BIOLOGY
    (of reproduction) not involving the fusion of gametes.

noun
  1. 1.
    a person who has no sexual feelings or desires.
 

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
2.723
Поени од реакции
2.479
Добро е разбрал си.
Па на форумов повеќето се нормални луѓе, со нормално сексуално определување(без разлика кое е тоа, сите сакаат да се е*ат“ со некого), а ти си дошол од нигде никаде и јадеш го*на зашто си бил асексуалец. Инаку мислам дека си импотентен, па се лажеш себеси дека таква ти е определбата :)
 

LaLaLulu5

Curly
Член од
22 август 2017
Мислења
8
Поени од реакции
1
Хехехехехе па ти не ни знаеш шо е асексуалност бре.
,,Johnson defines asexuals as those men and women "who, regardless of physical or emotional condition, actual sexual history, and marital status or ideological orientation, seem to prefer not to engage in sexual activity.''
 

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
2.723
Поени од реакции
2.479
Хехехехехе па ти не ни знаеш шо е асексуалност бре.
,,Johnson defines asexuals as those men and women "who, regardless of physical or emotional condition, actual sexual history, and marital status or ideological orientation, seem to prefer not to engage in sexual activity.''
Знам што е, само за да те навредам дека си кретен пишав дека имаш дисфункција, а ги лажеш другите, а во спат и себе дека си асексуалец. Не пишувај веќе, ја упропастивме темата, ако уште сакаш да се караме пиши ми ПП(приватна порака, болен мајмун си, нема да разбереш, затоа ти објаснив што е ПП).
 

LaLaLulu5

Curly
Член од
22 август 2017
Мислења
8
Поени од реакции
1
Тешко на тие како тебе со толку затворен ум. Како тараса. И, у прво место не се ни карав него ти си оној шо не прифаќа дека постојат асексуалци. Типичен High School Bully. Отвори си го умо молам ти се. acephobia much?
 
Последно уредено:

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
2.723
Поени од реакции
2.479
Тешко на тие како тебе со толку затворен ум. Како тараса. И, у прво место не се ни карав него ти си оној шо не прифаќа дека постојат асексуалци. Типичен High School Bully. Отвори си го умо молам ти се.
И јас не сакав да се карам, ти на погрешна тема пишуваш “просечна македонштина“, незнам ти ја што. Пишав дека ти е прв пост и ти почна да ме нарекуваш дебил. Веројатно имаш ваква или слична тема, ако ти се разговара на таа тема оди таму, а не на тема која е за покажување кој нашол подобар гз на интернетот. И стварно, со добра намера те замолувам да престанеш да пишуваш.
 
Член од
24 април 2010
Мислења
1.248
Поени од реакции
1.752
Тешко на тие како тебе со толку затворен ум. Како тараса. И, у прво место не се ни карав него ти си оној шо не прифаќа дека постојат асексуалци. Типичен High School Bully. Отвори си го умо молам ти се. acephobia much?
Decko aj molimte ako ne si po gazinja so ni mrsish muda, aj odjebi ostaj ne nas so sakame gazinja da uzivame, ako ne sakas gazinja ignoriraj ja temava, ti predlagam svoite problemi da gi obrazlozis vo temite "homoseksualnost" i "problem so penisot" caooo
 

Kajgana Shop

На врв Bottom