Женски газиња

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.308
Поени од реакции
57
Јас сакам газе... како на.... не можам споредба, ај да прочепкам слики по тоа гуг`лот...

 

Eko1

Форум Џедај
Член од
20 мај 2005
Мислења
1.660
Поени од реакции
29
Газе.... полно.... округло.... да тресе... да има што да фатам.... многу скорешна слика имам во умов на едно одредено газе баш какво што сакам јас....:wub: :sekss: :icon_lol:
 

Bacillus gagous

Biohazardous
Член од
21 јануари 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
167
Газе е права работа кај женски, само да е стегнато и да не е рамно во секој случај, туку напрчено.
 

sagaqua

Successful and Creative
Член од
23 декември 2005
Мислења
2.219
Поени од реакции
31
Bacillus gagous напиша:
Газе е права работа кај женски, само да е стегнато и да не е рамно во секој случај, туку напрчено.

Да дееее....па овие сите напрчени....дајте некоја во нормален став на телото онака во профил да изгледа поприродно, па да плакнеме очи:kez:
 

Eko1

Форум Џедај
Член од
20 мај 2005
Мислења
1.660
Поени од реакции
29


Ете отприлика нешто вакво :icon_lol: .... може уште само малку пополничко :kajg:
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Да не ви ставам линкови,и само по некоја слика,ќе ви кажам каде да побарате
Keyra Agustina-најдобро газе во светот(прогласена е)
Vida Guerra-за тие што сакаат малце помесесто
и стандард по манекенките(Adriana Lima,Tyra Banks,Gisele...)
 

Bacillus gagous

Biohazardous
Член од
21 јануари 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
167
BusHav напиша:
Да не ви ставам линкови,и само по некоја слика,ќе ви кажам каде да побарате
Keyra Agustina-најдобро газе во светот(прогласена е)
Vida Guerra-за тие што сакаат малце помесесто
и стандард по манекенките(Adriana Lima,Tyra Banks,Gisele...)
Твојата префинетост за добар газ се приметува по твојот потпис
 

Bacillus gagous

Biohazardous
Член од
21 јануари 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
167
Во главно да биде толку заоблено и цврсто за да може со згработ на истото да допринесе до лесно подигање на особата која го поседува
 

Jakov

Тато
Член од
24 јули 2005
Мислења
2.359
Поени од реакции
58
Абе газе не е газе ако немаш мевце меѓу прстите кога ќе го стиснеш малку појако онака. За мене тоа е газе, заоблено малку буцмасто, да мрда под фстанот лево десно инаку што...ништо.
 
На врв Bottom