Женска мастурбација

Член од
12 мај 2005
Мислења
289
Поени од реакции
11
Гижо напиша:
Arvandor напиша:
да има многу фактори за тоа пример, се случува тоа да го правам и 7 пати на ден (леле сеа ќе ме смеат :P ) а има денови каде не ни помислувам на тоа. само после ме боли рамо хахаха и лево и десно :roll: :roll: :roll:
а зглобот не те боли :D помина времето кога го онадев по повеќе пати, ама 7 пати :shock: тоа за мене е сајнс фикшн :lol: :lol:
Хехе.... Во вакви моменти среќна сум што сум жена.
Рекорд- 25 пати 8)

_ZlObNiCa напиша:
Forumov poln so lezbejki togash......
Свесно или потсвесно....
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.181
Поени од реакции
34.392
_ZlObNiCa напиша:
Forumov poln so lezbejki togash......
Ти да не имаш multiple personality disorder, па да се рачуваш за повеќе? :lol:
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
epa znaci deka pogolemiot del od zenite po taa logika imaat homosexualni nagoni.....
Forumov poln so lezbejki togash......
како да не.. немој да генерализираш.
Нема врска тоа што го збориш. Повеќето од девојките не би се вклучиле во сексуална активност со друга девојка, ниту пак би мечтаеле и би се возбудувале гледајќи некоја. Немој да си поставуваш некои факти, кои ти ги сметаш за правилни и да очекуваш дека останатите ќе се согласиме со нив.
Вистинските лезбејки се жени кои биле или злоставувани во младоста или пак не успеале да привлечат некое машко, па во потрага по блискост, го одбрале тој пат.
нивен проблем. Но, немојте да ги малтретирате нормалните луѓе со тие работи. Грозно е и непријатно.
 
Член од
26 април 2005
Мислења
1.691
Поени од реакции
44
nikola aj procitaj gi prethodnite nekolku stranici od topicov i ke ti stane jasno, bidejki jas zborev za devojkite na forumov a nekolku od niv dadoa slicno mislenje kako moeto, znaci generaliziram samo vo odnos na forumov a ne generalno za site zeni...
 
Член од
12 мај 2005
Мислења
289
Поени од реакции
11
Никола напиша:
Вистинските лезбејки се жени кои биле или злоставувани во младоста или пак не успеале да привлечат некое машко, па во потрага по блискост, го одбрале тој пат.
нивен проблем. Но, немојте да ги малтретирате нормалните луѓе со тие работи. Грозно е и непријатно.
Чекај.. ти озбилен си за ова што го напиша тука????
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
nikola aj procitaj gi prethodnite nekolku stranici od topicov i ke ti stane jasno, bidejki jas zborev za devojkite na forumov a nekolku od niv dadoa slicno mislenje kako moeto, znaci generaliziram samo vo odnos na forumov a ne generalno za site zeni...
Па сега ако сте се собрале неколку другарки лезбејки... :lol: :lol:

Чекај.. ти озбилен си за ова што го напиша тука????
Пааа, нужна е некоја дефиниција. ти како би го објаснила тоа?
Има многу докази кои одат во прилог на тоа што го кажав. Поголемиот дел од хомосексуалците биле злоставувани во младоста, дали од роднини, дали од учители или пријатели.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.181
Поени од реакции
34.392
Не забегувајте од темата.

Никола, ги прочита моите последни 5-6 постови?
Девојкава вика дека кога мастурбира мисли на жени, дека ја палат жени - а не е лезбејка.

Е што си? Бисексуалка?
 
Член од
12 мај 2005
Мислења
289
Поени од реакции
11
Никола напиша:
Чекај.. ти озбилен си за ова што го напиша тука????
Пааа, нужна е некоја дефиниција. ти како би го објаснила тоа?
Има многу докази кои одат во прилог на тоа што го кажав. Поголемиот дел од хомосексуалците биле злоставувани во младоста, дали од роднини, дали од учители или пријатели.
Точно, но тоа е само за дел од хомосексуалците. Самиот рече дека не треба да се прават генерализации... јас верувам дека има такви кои едноставно се привлечени од сопствениот пол. Лично за мене, таа љубов е далеку повозвишена од љубовта помеѓу момче и девојка (сфаќаш дека не се согласувам сосема со тебе).

Сепак, забегуваме од темата....
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
Девојкава вика дека кога мастурбира мисли на жени, дека ја палат жени - а не е лезбејка.

Е што си? Бисексуалка?
Абе нема вистинско машко почуствувано во живот, па затоа, тука со лигавешки настапува.
Ти стварно ли мислиш дека ако две жени се сретнат, (освен во порнич) дека ќе прават секс,а не кафе муабет (оговарање) ... неее, каков секс, чашит муабет само :lol: :lol:
 
Член од
12 мај 2005
Мислења
289
Поени од реакции
11
Девојката има теорија, а ПРИбидејќи вие уште од почеток ја нападнавте, очигледно нема да дознаеме како дошла до неа.. :evil:
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
Стритс која теорија???
Викаш дека љубовта со девојка ти е повозвишена, отколку таа со момче... чекај малце... ти имаш искусено љубов??? Прво кажи имаш ти искусено љубов со момче??? Немој да ми кажеш сега дека девојче на 15-16 години знае што е љубов, ама она права љубов... не оние детски дефиниции за љубов.....

Злобница .... не ми е јасно само од каде ти толку инат за да слепо се држиш кон нешто...
Не знам како можеш да негираш дека човек што се пали и мастурбира на личност од ист пол нема хомосексуални нагони :? :? :? :? Не сфаќам :? :? :? :?
ТОА Е ПОТЕНЦИЈАЛЕН ХОМОСЕКСУАЛЕЦ (БИСЕКСУАЛЕЦ).... нели и во една слична тема на форумов кажавте дека жените се повеќе склони кон бисексуалноста. Епа тоа може така да се протолкува...

Дефинирај ми ондак хомосексуалец ...
Според твојава логика... ако некој(а) дрка на машки(женски) и се пали на машки(женски), а сепак има девојка(дечко) да речеме, нема хомосексуални, или бисексуални нагони :? :? :? :?

Или хомосексуалност е само кога 2ца мажи или жени имаат сексуални односи??? - епа да може така да се протолкува... хомосексуалност и бисексуалност го содржат зборот „секс“ и најверојатно значат тоа што значат само кога се има секс со личност од исти пол - само при секс... другото пу пу - не се важи
:P :P :P :P :P ... цепки сте еј

Сами си се доведовте во ќош... никој не ви е крив :wink:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.181
Поени од реакции
34.392
Браво бе Стенмарк, тоа им го кажувам цело време, изгледа пак ќе треба да ја ставам сликата со дијамантите за да им привлечеме внимание на постот. :lol: :lol:
 
Член од
26 април 2005
Мислења
1.691
Поени од реакции
44
Ok .Stenmarc, devojka koja ponekogas za vreme na mastuubacija misli na druga devojka, iako nikogas nema probano takvo nesto, e lezbejka ili bisexulaka.defintivno imas pravo.........
 

Kajgana Shop

На врв Bottom