Е, оваа куќа ми се допаѓа

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.113


RAAAAAAAAAj !!!!!!!!


--- надополнето --- 

Дрндалче

...никад не запира...
Член од
11 јануари 2009
Мислења
837
Поени од реакции
338
а може стан да е???
a куќа ваква сакам!!!!

 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.113
каква штееееета- сакаат да ја срушат оваа убавина и на нејзино место да изградат посовремено живеалиште- ЛУУУУУУУУУУДИ


--- надополнето: 5 мај 2012 во 23:20 ---

--- надополнето: 5 мај 2012 во 23:22 ---
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.113

незнам зошто , но овие куќи со сламен покрив ептем ми се
допаѓаат- оддаваат некакво чувство на топлина, хармонија...
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.271
Поени од реакции
16.744

Kajgana Shop

На врв Bottom