Ејакулација при орално задоволување...

Крусер

Тотем Пума
Член од
4 јули 2008
Мислења
3.556
Поени од реакции
1.612
Доста е интересно, од машка перспектива. Од женска, претпоставувам, има врска со тоа колку таа го сака мажот? Ако го сака, ќе го орализира и ќе го испие целиот. Барем така ми личи...

Интересно - попрво женското ќе го орализира (и испие) машкото отколку тој неа. Ми се случило да појдам да ја орализирам неа, ама таа рекла „Не, уште не сум опуштена... дај јас тебе“. Јас, нели, не се бунев...

И после ќе кажат жените дека немале рамноправност... :lud:
 

plaslivka

the princess of virginity
Член од
5 февруари 2009
Мислења
170
Поени од реакции
7
jas go praktikuvam so toa sto sum 1000 % sigurna vo partnerot deka nema niedna bolest bidejki sme zaedno dolgo inaku i toj spremen da mi go vrati zadovolstvoto taka da se custvuvavme najubavo na svet i se sakame uste poveke:pipi:
 
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.662
Поени од реакции
947
Поубав мерак ми е да свршам по тело одколку во уста.

Не ми е одвратно туку ми претставува задоволство.

Живото ми се продолжува кога ми е јазикот во неа додека таа свршува.
 
Д

Демијан

Гостин
Мене ми е многу јако чуство кога ќе и свршам у уста,башка чуството кога свршуваш е најубавото чуство што може да постои.

Е има и две работи што не ми се свиѓаат во врска со тоа.

1.После ако треба да ја бациш.Мене тоа ми е најгадното нешто
2.Значи одма кога ќе свршиш и коа ќе помине убавото значи уште ти е кај неа во уста и тоа малце ми ствара неубаво чуство одма после свршување.

Се на се е супер работа тоа:)
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
Мене ми е многу јако чуство кога ќе и свршам у уста,башка чуството кога свршуваш е најубавото чуство што може да постои.

Е има и две работи што не ми се свиѓаат во врска со тоа.

1.После ако треба да ја бациш.Мене тоа ми е најгадното нешто
2.Значи одма кога ќе свршиш и коа ќе помине убавото значи уште ти е кај неа во уста и тоа малце ми ствара неубаво чуство одма после свршување.

Се на се е супер работа тоа:)
Ќе и речиш да измие заби и свршена работа. :smir:

Инаку, ми се допаѓа. :pipi:
 

DimceY

Jimmy
Член од
20 ноември 2007
Мислења
5.778
Поени од реакции
5.517
сите викаат така на почеток, али секоја чест на исклучоците кои од старт ти кажуваат што сакаат :) иначе многу пати сум ејакулирал (да се изразам стручно :pos:) во уста, некогаш ја голтале спремата, некогаш ја плукале. инаку не ми претставува проблем после тоа да ја бакнам во уста, да се разбереме софт кис онака чисто како ФАЛА, не да и барам крајници :pos:
 
O

Orion.

Гостин
Да и ејакулирам у уста на таа што ја сакам? Никад брате тоа ми е онака многу селски и крши филм. :nenene:
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
Да и ејакулирам у уста на таа што ја сакам? Никад брате тоа ми е онака многу селски и крши филм. :nenene:
Да погодам, имаш 15 години?
 
Член од
9 јуни 2005
Мислења
211
Поени од реакции
23
Ne praktikuvam cesto da pisuvam na ovie temi, megutoa eve imam nekoja slobodna minuta, pa resiv da napisam nekoj zbor.

Edna rabota, ne znam vie sto pisuvavte pogore na ovaa tema kolku godini imate, i kolkavo e voopsto vaseto seksualno iskustvo, ama ke go kazam svoeto.

Dokolku imas merak na nekoja da i svrsis vo usta, treba da si spremen na istata da i pruzis i oralno zadovolstvo, pa i taa da ti svrsi tebe vo usta (t.n. spricanje, ne znam dali ste doziveale takvo nesto), i sekako posle tvoeto svrsuvanje vo nejzinata usta, da si spremen vo istiot moment da ja zalapas, onaka so polna usta.

Toa se vika vzaemno zadovolstvo, a toa e sekako celta na seksot.
Seto drugo e samo maska fantazija i ispolnuvanje na sopstvenoto ego, so drugi zborovi, pravenje fraer.

Tolku imav da kazam.
respect a shto drugo moze da se kaze??
 

Dzings

Premium
Член од
31 март 2007
Мислења
1.804
Поени од реакции
53
ma i ima sve ustata sperma da i ja napunam toa ti e najbolji filing sto moze da postoi:drk:
ај шо е филинг филинг е, ама и многу педантна работа, особено ако има некој по другите соби: ти само облакаш панталони и како нов си а она фино културно ќе си исплука у купатило или голтне и завршена работа, ни лук јал ни лук мирисал!:uvo:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom