Ејакулација при орално задоволување...

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Во генетскиот код на жените е да бидат понизни. Жените сакаат да бидат понизни.
Ако нејќат, тогаш нешто не е во ред со нив, и секако, ja пропуштаат целaта филозофија на „машко <-> женскиот“ однос :)

Така да, не се глупирајте. Евровизија не е заебанција. Слободно ејакулирајте при орално задоволување :)
У право си тотално..
Со мене нешо не е у реду, шо несакам да бидам толку возвишен..
Некако тапа ми е да и прснам на 16 годишна шо после пола саат ќе треба да ја лапам -.- eww гнасни муабети чоече..
 
Член од
9 септември 2008
Мислења
431
Поени од реакции
63
У право си тотално..
Со мене нешо не е у реду, шо несакам да бидам толку возвишен..
Некако тапа ми е да и прснам на 16 готишна шо после пола саат ќе треба да ја лапам -.- eww гнасни муабети чоече..

ти си млад и неисксен друже.не се секирај се ќе си дојде на место.ќе се возвишиш,ама после нема да прскаш ќе капнуваш:smir:
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
ти си млад и неисксен друже.не се секирај се ќе си дојде на место.ќе се возвишиш,ама после нема да прскаш ќе капнуваш:smir:
Хахаххаха xDD Пу пу! Недај боже да капнувам XD
 

Филозофка

Amelie Poulain
Член од
21 јануари 2009
Мислења
1.680
Поени од реакции
524
Во генетскиот код на жените е да бидат понизни. Жените сакаат да бидат понизни.
Ако нејќат, тогаш нешто не е во ред со нив, и секако, ja пропуштаат целaта филозофија на „машко <-> женскиот“ однос :)

Така да, не се глупирајте. Евровизија не е заебанција. Слободно ејакулирајте при орално задоволување :)
Епа ако зборуваме за како тоа машко-женскиот однос бил во дамнешни времиња пред еманципацијата на жената и правото на глас, тогаш треба да се каже како било порано, жената не одела на работа и единствена работа и била да биде домаќинка по дома да зготви, да испере децата да ги испраќа на школо и да го слуша мажот,
денес кога жените мораат да работат рамноправно со мажите нема тука никаква понизност. Секој си има дел од домашните обврски а шо се однесува до сексот и тука владее рамноправност ако ми пружа ќе му пружам се за обострано задоволство :smir:
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
3.718
Поени од реакции
772
Во генетскиот код на жените е да бидат понизни. Жените сакаат да бидат понизни.
Ако нејќат, тогаш нешто не е во ред со нив, и секако, ja пропуштаат целaта филозофија на „машко <-> женскиот“ однос :)

Така да, не се глупирајте. Евровизија не е заебанција. Слободно ејакулирајте при орално задоволување :)
Жена сум, може да кажам што мислам?:pipi: :)
Фетишите и свршувањето во уста се дел од сексуалниот живот кој не мора да е поврзан со полот. Инаку овде осеќам ќе затераме на женска еманципација и на права бла бла... :back:
 
Член од
9 септември 2008
Мислења
431
Поени од реакции
63
Хахаххаха xDD Пу пу! Недај боже да капнувам XD


па ако сега си 16,кога ќе стигнеш 30 сигурно нема да се расфрлуваш со прскање на каде ти текне.знаеш како викаат овие наште северни комшии...време к.... пролази од сега почнуваш да бидеш силен.искористи го тоа.
најлошо од се е господ да ти земе силата,а да ти остави меракот.:))))
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Во генетскиот код на жените е да бидат понизни. Жените сакаат да бидат понизни.
Ако нејќат, тогаш нешто не е во ред со нив, и секако, ja пропуштаат целaта филозофија на „машко <-> женскиот“ однос :)

Така да, не се глупирајте. Евровизија не е заебанција. Слободно ејакулирајте при орално задоволување :)
Немој не ме радуј!
Туку, за тие што сметаат дека е понизен тој чин за жената, не сметате дека е понизен и за мажот? И тој ако е маж ќе клекне на колена или ќе се симне долу цел, што гледано од страна исто е понизен момент.
Толку за тоа, а за голтањето да не се повторувам... :pipi:
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Немој не ме радуј!
Туку, за тие што сметаат дека е понизен тој чин за жената, не сметате дека е понизен и за мажот? И тој ако е маж ќе клекне на колена или ќе се симне долу цел, што гледано од страна исто е понизен момент.
Толку за тоа, а за голтањето да не се повторувам... :pipi:
Абе какво клекнување...ќе ја фатам за половина и ќе си ја наместам ко на послужавник :):) МаШ сум ли шо ли сум :)
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Абе какво клекнување...ќе ја фатам за половина и ќе си ја наместам ко на послужавник :):) МаШ сум ли шо ли сум :)
А што, во воздух ли ќе лебди? Но и така да е, ти секогаш ќе си подолу од неа. Кужиш?:baeh:
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Дивајн, шеесдеветка во исправена состојба, мажот на нозе. Нема никој над никого, сите среќни и задовол(е)ни. :)
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Дивајн, шеесдеветка во исправена состојба, мажот на нозе. Нема никој над никого, сите среќни и задовол(е)ни. :)
Абе ги разбирам јас сите работи, само морав на Ацид да му кажам дека ако е жената понижена во тој чин, исто е и мажот. Ако го прави тоа де:)
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Абе ги разбирам јас сите работи, само морав на Ацид да му кажам дека ако е жената понижена во тој чин, исто е и мажот. Ако го прави тоа де:)
Жената не е понижена во тој чин. Има голема разлика од понизна и понижена. Понизна е кога му укажува почит и послушност на посилниот пол. Понижена е кога ќе и речеш „свињо една дебела“ или „опа, види како ти како се таласа салцето...“

Ама очигледно ти не ме сфати. Јас само му објаснував на детето дека жената треба да биде „понизна“ во секој чин од сексуалната игра. Пошто таа така сака. И ти сигурно повеќе сакаш кога некој ќе те грабне и ќе те растресе ко муж, отколку да се лигави ко девојче. Нели?

Свршувањето во уста (еве, не мора да е голтање - може и да се плукне) е само една од работите кои го прават сексот повозбудлив. Налет секс ко од книга, кај што не смееш да направиш нешто (до некоја мера) перверзно. Ништо чудно што свршувате еднаш годишно, кога не се осмелувате да направите ништо повеќе од мисионерска... :)

И кога сме веќе кај понизноста, момци, грабнете ја за репче додека ви го пуши и влечете и ја главата напред назад. Прво пополека, а после посилно. Можеби на почеток ќе наиде на одбивност, но после неколку „проклизувања“ ќе и проработи генетската женска „понизност“ и ќе почне да ужива во пушењето :)
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.275
Свршувањето во уста (еве, не мора да е голтање - може и да се плукне) е само една од работите кои го прават сексот повозбудлив.
А да ти побара страсен бакнеж од како ќе и свршиш в уста а таа нема да голтни (а ни плукни)?
Дали е тоа работа која би ти го направила сексот повозбудлив??
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
А да ти побара страсен бакнеж од како ќе и свршиш в уста а таа нема да голтни (а ни плукни)?
Дали е тоа работа која би ти го направила сексот повозбудлив??
Ако голтне, ќе добие бакнеж. Зошто да не? :)
 
Член од
18 ноември 2008
Мислења
621
Поени од реакции
612
mene mi se sluci vaka.tipkata mi go pusese onaka domakinski i mi rece nemoj vo usta da mi svrsis.ama zaebi so rekla taa. koa mi doe se isturiv vo nea i zenskava fino lepo go plukna od usta i go razmacka vrz mene mamicata o.ama ako zakon bese:pusk::jaj:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom