Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
И јас не сум задоволна, планирам да отидам деновиве до факс да ја прашам Зорица.. Ми фалат 2 поени за 10ка може и ќе се смилува :raz:, а ако не задоволна ќе бидам и да ми даде да преполагам.
Пробај, ама Зорица да ја најдеш тешко, не се наоѓа лесно таа, ја нема никогаш на факултет, а мислам дека не би требало да ти прави проблем за 2 поени, а и плус не знаеме уште како ќе ја направат границата, зависи до професорот, лани мислам не биле исти на Зорица и Љубиша.
 
Член од
9 април 2010
Мислења
25
Поени од реакции
0
колеги да ве прашам Макроекономија поправниот колоквиум дали е на пишување или на заокружување :raz:

п.с. Среќна Нова година на сите екомомистиииии :smir:
anyone? :smir:
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.138
Поени од реакции
16.029
Колешке, ако ти си, или не си задоволна со поените не мораш да превртуваш очи кога ние прашуваме нешто, видов дека и претходно си искоментирала сличен коментар на вакво прашање, секој има право да праша и ако може да се избори за поголема оценка и немаш право да се мешаш во тоа. Ако знаеш нешто искоментирај, ако не воопшто не си троши мислења на вакви коментари.:uvo:
Колешке, 5 колеги пред тебе истото прашање го поставија. Постарите шо знаеја, им кажаа. Никој тебе не ти оспорува да се бориш за повисока оценка. Али читај шо се пишувало на претходните страни. Тебе сигурно нешто поразлично нема да ти кажат.
 
Член од
27 август 2010
Мислења
105
Поени од реакции
5
а како иде скалата за оценки...знаете???...дај пишете тогаш..:)
Поима неам за скалата, сама произволно си дадов по 20 поени за оцена :pos: Ете гледаш може и ние џабе се нервираме :icon_lol:. И бај д веј кој ќе праша нека сподели со нас, чим тешко се наоѓа проф.
 
Член од
13 јули 2010
Мислења
1.373
Поени од реакции
1.596
Факсот е празен , нема живо пиле , тешко дека некој од професорите ке најдете деновиве ... и резултати според мене после 10ти чекајте ... а да и за кај Предраг стручните трудови на 10ти јануари .
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
Пробај, ама Зорица да ја најдеш тешко, не се наоѓа лесно таа, ја нема никогаш на факултет, а мислам дека не би требало да ти прави проблем за 2 поени, а и плус не знаеме уште како ќе ја направат границата, зависи до професорот, лани мислам не биле исти на Зорица и Љубиша.
Зорица барајте ја во деканат.Таму ке ја најдете сигурно. А и малку е скржава за оцени.

--- надополнето ---

a dobro dali se uci od knigata izdadena 2008 godina finansiski management ili ima ponova ????????????
Таа е книгата пд 2008, нема понова.
 

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
Колешке, 5 колеги пред тебе истото прашање го поставија. Постарите шо знаеја, им кажаа. Никој тебе не ти оспорува да се бориш за повисока оценка. Али читај шо се пишувало на претходните страни. Тебе сигурно нешто поразлично нема да ти кажат.
Можам да прашам се што сакам се додека прашањето е соодветно на темата, а одговорот што го даваш ти треба да биде соодветен на моето поставено прашање, ако не е така те замолувам воопшто и не коментирај! А јас не сум должна најпрвин да ги прочитам сите коментари пред да прашам нешто. Ако прашањето се повторува модераторите нека реагираат, ти не си компетентна да зборуваш за тоа!
 
Член од
16 август 2010
Мислења
147
Поени од реакции
3
Маркетинг ќе даде ли оваа година поправен? И дали е на 14 кога е испитот или друг датум?
 
Член од
16 февруари 2010
Мислења
33
Поени од реакции
0
Ќе даде поправен...само не ти се важи стручниот труд и да коа ќе се полага испит тогаш ќе биде поправниот!!!А знаете за менаџмент дали има поправен? И дали има скрипта нешто на кратко за Однесување на потрошувачите?
 
Член од
16 август 2010
Мислења
147
Поени од реакции
3
Фала за одговорот иначе за стручниот труд знам дека нема да ми го признае:pipi:
 
Член од
21 октомври 2010
Мислења
36
Поени од реакции
0
kolegi padnav na vtoriot kol. smetkovodstvo i sega na ispit treba da idam ali neznam dali ke mi vazi istata prijava sto mi bese za kol.
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.138
Поени од реакции
16.029
Можам да прашам се што сакам се додека прашањето е соодветно на темата, а одговорот што го даваш ти треба да биде соодветен на моето поставено прашање, ако не е така те замолувам воопшто и не коментирај! А јас не сум должна најпрвин да ги прочитам сите коментари пред да прашам нешто. Ако прашањето се повторува модераторите нека реагираат, ти не си компетентна да зборуваш за тоа!

Извини колешке, више не те замарам :pos2: Немој толку ти пак да се замараш шо сум рекла и чувај си ги нервите за факултетов, ќе ни требаат :wink:
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
Луѓе ај без препукување, убаво да си ја почнеме годината нели?
Пред да постирате нешто читнете неколку страни наназад, може го има одговорено прашањето, ништо не ве кошта:smir:Модераторот знаете дека не стига да ни ја среди темата, па затоа бидете малку кооперативни, да не правиме 300страни за пола година, сепак од темава имаме корист сите:smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom