Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.

Латнем

Comfortably numb
Член од
4 јуни 2010
Мислења
62
Поени од реакции
13
Муабетот ми беше нас не ни текнува на 31ви формули за пресметување, а не неа дали и се учи :)
Ако тебе не ти текнува, не значи дека и на друг не му текнува, збори си у твое име. :)
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
Тоа што беше исфрлено за колоквум тоа е и за испит....А мислам дека тестовите се на заокружување и задачи :) Ако незнаеш што е исфрлено пиши ќе ти ги пишам страните. :)
Мислам дека си грешка. Тоа што е изфрлено за колоквиум си беше само за колоквиум, за испит се треба. Се зброува дека на испит ги дава баш тие што се исфрлени за колоквиум.
Инаку оценки има истакнато ама никој не може да ти каже со сигурност колку му е граница и како што се добиени. Има и деца што се на дополнителна. А за пишување на оценки во индекс сеуште нема ништо обајвено.
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
Финансиско сметководство да не има резултати? Случајно некој да не се излажал да тркне до факс да провери:vozbud:
 
M

Mario Gómez

Гостин
Абе трговско и сметководство кога ќе истакнат оценки? Знам дека економија покасно кога ќе ги прегледаат стручните.
 

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
Има ли шанси Љубиша да ми дозволи да го преполагам само вториот колоквиум сметководство зашто ми е поминат ама доста слаб, а првиот имам поени за 10?
 
Член од
3 февруари 2009
Мислења
104
Поени од реакции
0
a dobro dali se uci od knigata izdadena 2008 godina finansiski management ili ima ponova ????????????
Мислам дека си грешка. Тоа што е изфрлено за колоквиум си беше само за колоквиум, за испит се треба. Се зброува дека на испит ги дава баш тие што се исфрлени за колоквиум.
Инаку оценки има истакнато ама никој не може да ти каже со сигурност колку му е граница и како што се добиени. Има и деца што се на дополнителна. А за пишување на оценки во индекс сеуште нема ништо обајвено.
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.138
Поени од реакции
16.029
Има ли шанси Љубиша да ми дозволи да го преполагам само вториот колоквиум сметководство зашто ми е поминат ама доста слаб, а првиот имам поени за 10?

Шо е ова бре, сите шо поминале не се задоволни. Ако е така, ај сите пак наново да си го полагаме само вториот, и тие шо паднавме и тие шо не паднаа :icon_roll
 
Член од
6 септември 2010
Мислења
48
Поени од реакции
0
Има ли шанси Љубиша да ми дозволи да го преполагам само вториот колоквиум сметководство зашто ми е поминат ама доста слаб, а првиот имам поени за 10?
Колешке појди до кај него..и прашај го...тој најубаво ќе ти каже а ти за сигурно ќе си знаеш :)...или евентуално ако има некој во слична ситуација како твојата..па се распрашал нека одговори...
Што се однесува до оценките...мислам дека откога ќе поминат полагањата ќе се објават ...(барем економија е така)
и дали...anyone бил на факс да провери дали има објавено резултати математика???

П.С. Среќна нова на сите... :)
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Боби[Мкд];3997586 напиша:
Абе трговско и сметководство кога ќе истакнат оценки? Знам дека економија покасно кога ќе ги прегледаат стручните.
Пред 2 години немаше истакнато оцени, него на лице место во амфитеатар гледаа колку поени имаш и дали имаш стручен труд и слично и така ставаа оцена.
 

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
Шо е ова бре, сите шо поминале не се задоволни. Ако е така, ај сите пак наново да си го полагаме само вториот, и тие шо паднавме и тие шо не паднаа :icon_roll
Колешке, ако ти си, или не си задоволна со поените не мораш да превртуваш очи кога ние прашуваме нешто, видов дека и претходно си искоментирала сличен коментар на вакво прашање, секој има право да праша и ако може да се избори за поголема оценка и немаш право да се мешаш во тоа. Ако знаеш нешто искоментирај, ако не воопшто не си троши мислења на вакви коментари.:uvo:
 
Член од
27 август 2010
Мислења
105
Поени од реакции
5
Колешке, ако ти си, или не си задоволна со поените не мораш да превртуваш очи кога ние прашуваме нешто, видов дека и претходно си искоментирала сличен коментар на вакво прашање, секој има право да праша и ако може да се избори за поголема оценка и немаш право да се мешаш во тоа. Ако знаеш нешто искоментирај, ако не воопшто не си троши мислења на вакви коментари.:uvo:
И јас не сум задоволна, планирам да отидам деновиве до факс да ја прашам Зорица.. Ми фалат 2 поени за 10ка може и ќе се смилува :raz:, а ако не задоволна ќе бидам и да ми даде да преполагам.
 
Член од
6 септември 2010
Мислења
48
Поени од реакции
0
И јас не сум задоволна, планирам да отидам деновиве до факс да ја прашам Зорица.. Ми фалат 2 поени за 10ка може и ќе се смилува :raz:, а ако не задоволна ќе бидам и да ми даде да преполагам.
а како иде скалата за оценки...знаете???...дај пишете тогаш..:)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom