Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
20 август 2010
Мислења
167
Поени од реакции
24
Ako slusas slusas smet. na trosoci t.e ako si 2ra vo petok se vezbite od 12h, a ako si 4 i slusas upravuvacko smet. togas vo vtornik imas vezbi, moze profesorot se zbunil koj den koja godina imaat vezbi, ali na oglasna tabla ubavo si pisuva...
Професорот денес рече дека вежби по сметк. на трошоци ке немаме оваа недела, и нешо спомна дека дури наредниот вторник ке имаме вежби [само незнам дали се однесуваше ова на тоа дека 2 и 4 ке имаме заедно вежби во вторник]:salut:..

и за тие што не беа да им кажам - човекот си пушти список :wink:..
 

коментатор

Пингвин
Член од
25 февруари 2010
Мислења
3.546
Поени од реакции
9.457
koleske a konten plan kade da najdam :) ?
Не сум колешка ама ќе ти кажам :icon_bigg Во книжарницата на факултетот за 360 денари.

Тестовите по макроекономија ги има решено некој? Сите се со еден точен одговор, така?
 
Член од
19 април 2010
Мислења
194
Поени од реакции
3
Не сум колешка ама ќе ти кажам :icon_bigg Во книжарницата на факултетот за 360 денари.

Тестовите по макроекономија ги има решено некој? Сите се со еден точен одговор, така?
изгледа ги нема никој и јас прашав ама никој не се јави.а да не знаеш за микро и политика како се полага?
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
изгледа ги нема никој и јас прашав ама никој не се јави.а да не знаеш за микро и политика како се полага?
Gi imam jas,:),t.e uste istiot den koa gi zemavme gi prepisav,nekoj nosese vekje reseni isti testovi,najverojatno gi imal zemeno od nekoj sto imal predhodnite godini makro:): 1.a) 2.v) 3.b) 4.g) 5.a) 6.a) 7.v) 8.b),ova se odgovorite,neznam kolku se tocni,no se nadevam deka se,povelete i drugpat:):):):):)))))))))
 
Член од
19 април 2010
Мислења
194
Поени од реакции
3
Gi imam jas,:),t.e uste istiot den koa gi zemavme gi prepisav,nekoj nosese vekje reseni isti testovi,najverojatno gi imal zemeno od nekoj sto imal predhodnite godini makro:): 1.a) 2.v) 3.b) 4.g) 5.a) 6.a) 7.v) 8.b),ova se odgovorite,neznam kolku se tocni,no se nadevam deka se,povelete i drugpat:):):):):)))))))))
хахаха фала фала на одговорите
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
^ ништо не е сигурно, како сакаш така пиши си. според мене тоа е точно (и гарант е така:pos:)
 
Член од
20 септември 2010
Мислења
30
Поени од реакции
1
da?pa nekoi mi kazaa deka de e problem i da se potpisani od nekoj dr!
rrrrrrrrrrrr znaci novi a? :mad::mad::mad::mad: za matematika zbirki i tablici praam muabet
 
Член од
24 септември 2010
Мислења
67
Поени од реакции
2
Збирка математика се носи на испит?? Зошто ни е?
А моите таблици се од ’99та. Не важат???
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom