Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
31 август 2010
Мислења
84
Поени од реакции
4
Ај некој нека ми каже колку точно треба да се плати за тие "картичките", 300 и...? И за што точно се тие, која цел на дознака? xD
 
Член од
22 октомври 2010
Мислења
256
Поени од реакции
144
Ај некој нека ми каже колку точно треба да се плати за тие "картичките", 300 и...? И за што точно се тие, која цел на дознака? xD
342 ден. "уплата за ISIC студентска картичка" е доволно
 
Член од
24 октомври 2008
Мислења
10
Поени од реакции
0
Ај некој ако има слушано Управување со ризик, нека кажит шо предмет е, како е за присуство, полагање и слично? :)
 
Член од
19 февруари 2010
Мислења
144
Поени од реакции
0
moze li nekoj da kaze kakov e ispitot po finansisko smetkovodstvo...od sto se sostoi,kolku prasanja/zadaci ima? dali e lesen...aj nekoj sto ima iskustvo go molam da pomogne:smir:
 
Член од
19 август 2010
Мислења
54
Поени од реакции
0
со цела почит ама мислам нашава екипа на студентски прашања е најнеспособна од сите факултети у кирил и методиј :vozbud: ...за изборен предмет значи не го полагаат сите туку само мал дел студенти се чека по една недела. па пизда му материна на правен ги даваат што се вика за пола саат :D:D
"со цела почит" каква почит бе, нашава екипа ни П не заслужува... ПУ !
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
86
Поени од реакции
15
Колеги знае ли некој кое време утре се зимаат оцени ОСНОВИ НА МЕНАЏМЕНТ????????????????
 
Член од
20 август 2010
Мислења
167
Поени од реакции
24
Колеги знае ли некој кое време утре се зимаат оцени ОСНОВИ НА МЕНАЏМЕНТ????????????????

Од 9 до 9:30 во предавална 10 од поправниот
а увид и впишување на оцени од испитот на 31 во пред 10 од 9:00h
 
Член од
5 јануари 2011
Мислења
4
Поени од реакции
0
на 01,02,2011 во 8:00 часот во некоја предавална беше... мислам 4 :)

--- надополнето ---

има ли некој од смер Е-бизнис да ми каже дали стварно статистика на овој смер решаваат само задачи без теорија?
неееее само вас ке ви предава калина и треба да учите од нејзината книга и дава прашања што ги нема во книгата некои без врска прв пат што ги гледаш, тие кај славе поубаво си поминаа
 
Член од
5 јануари 2011
Мислења
4
Поени од реакции
0
Зошто уште нема ни распоред ни ништо, од кога почнуваме, на правен од понеделник, а ние.....
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom