Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
31 август 2010
Мислења
188
Поени од реакции
33
kolegi dali znae nekoj da mi kaze do kaj e za ucenje delovna etika od olgica?:salut:
Деловна учи ја секоја можна набројанка и кој што како кажал, Аристотел ова она - сигурно се паѓа...Се е на памет бубање, ама не се секирај во споредба со менаџмент се е полесно.
 
Член од
21 февруари 2008
Мислења
225
Поени од реакции
8
абе маркетинг истражувањево за винчини до кога треба да се предадат анкетиве ????????
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.998
Поени од реакции
5.626
kolegi dali znae nekoj da mi kaze do kaj e za ucenje delovna etika od olgica?:salut:
Деловна етика не предава Олгица туку Леонид Наков, има книга, колку што знам јас првиот колоквиум е до 111 страна.
Ако е по истиот принцип на Дракулевски, веројатно ќе треба да учиш добро цртички и дефиниции.
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
нц 924,6.... што се фативте бе затоа?

Макроекономија кажа колку задачи ке има?
Kolegi,ke se najde nekoj dobar da mi kaze koja e razlikata mikroekonomija na kolokvium i na ispit,deka nemam pipnato niso mikro,pa zatoa se mislam so da se pravi,dali da se sekiram uste od sea ili ne,haha:):):):):))))))
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
Kolegi,ke se najde nekoj dobar da mi kaze koja e razlikata mikroekonomija na kolokvium i na ispit,deka nemam pipnato niso mikro,pa zatoa se mislam so da se pravi,dali da se sekiram uste od sea ili ne,haha:):):):):))))))
што ме цитираше мене, ја за мАкро прашував
 
Член од
10 март 2010
Мислења
61
Поени од реакции
0
a delovna etika ke bide na zaokrozuvanje so povekekraten izbor ili kako?

--- надополнето ---

i dali nekoj znae so sigurnost od koja bukva pocnuva menagment vo 10 terminot sto e za polaganje?
 

Very Nice Girl

Нојс
Член од
25 август 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
160
a delovna etika ke bide na zaokrozuvanje so povekekraten izbor ili kako?

--- надополнето ---

i dali nekoj znae so sigurnost od koja bukva pocnuva menagment vo 10 terminot sto e za polaganje?

А да свртиш малце уназад на темава? Може ќе дознаеш... :)
 
Член од
21 август 2010
Мислења
209
Поени од реакции
7
Ќе прашам пак ама не ме карајте :) Сигурно видовте дека после М Менаџмент сме од 10?!?
 
Член од
12 ноември 2009
Мислења
122
Поени од реакции
0
Малечко 13:32 денес
Ќе прашам пак ама не ме карајте Сигурно видовте дека после М Менаџмент сме од 10?!?


Ne se site od M vo 10 Naprimer jas pocnuvam na Ma i sum od 8 :D. bad luck
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom