Економски факултет (reloaded)

Vk111

B4 I FU RU 18
Член од
2 јули 2010
Мислења
118
Поени од реакции
6
Некој што го има слушано предметот Демографија да ми каже дали книгата е доволна за спремање на испит.
Јас го имам запишано вонредно и не сум бил на предавања.И, ако може некој да ми пише од прилика какви се
испитите.
Благодарам однапред.
 
G

grande-juve

Гостин
Некој што го има слушано предметот Демографија да ми каже дали книгата е доволна за спремање на испит.
Јас го имам запишано вонредно и не сум бил на предавања.И, ако може некој да ми пише од прилика какви се
испитите.
Благодарам однапред.
На колоквиумите годинава прашањата беа само од книгата, веројатно и на испит така ќе биде... а прашањата беа со еден точен одговор и прилично лесни
 

Vk111

B4 I FU RU 18
Член од
2 јули 2010
Мислења
118
Поени од реакции
6
На колоквиумите годинава прашањата беа само од книгата, веројатно и на испит така ќе биде... а прашањата беа со еден точен одговор и прилично лесни
Книгата е Демографија Методи и Анализа 2009г. од Славе Ристески?
 
Член од
18 јануари 2008
Мислења
131
Поени од реакции
14
Има ли некој Управувачко сметководство задачи и решенија од 12, 13, 14 глава .

Фала
 
Член од
21 септември 2012
Мислења
1.308
Поени од реакции
1.443
Некој што го има слушано предметот Демографија да ми каже дали книгата е доволна за спремање на испит.
Јас го имам запишано вонредно и не сум бил на предавања.И, ако може некој да ми пише од прилика какви се
испитите.
Благодарам однапред.
Не знам од каде и колку учеле, ама ги видов резултатите демографија пред недела дена. 54635635 63 10ки, 2321- 9ки и 2-3 8-мици :D
 

Altair

Шмеќер
Член од
30 јуни 2008
Мислења
306
Поени од реакции
192
Кога ни почнува летен семестар?
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
153
Дали на некој му се наоѓа семинарска на тема: МОНОПОЛ ? :) :) :)
 
Член од
2 март 2011
Мислења
72
Поени од реакции
4
Колеги ќе ве замолам ако ги памтите прашањата од испитот во септември по Теорија на организација да ми ги пишете, и ако знаете дали за испит Кирил бара набројуванки и дали има теми што не требаат за испит?
Колеги ќе ве замолам за информација, зар никој не го полагал испитов :)
 
Член од
23 декември 2013
Мислења
10
Поени од реакции
3
Има некој добар да ми ги прати прашањата и задачите од кај Баже по статистика...???
 

Kajgana Shop

На врв Bottom