Altair
Поени од реакции
192

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • М
  хх што ќе биде ако се откажам уште втор ден бе?? :)
  добро е, се живее :)
  М
  ајде бе .. вие вчера што направивте кошарка, победивте?

  :pos:ана ики кик ..
  М
  кристијан! ќе доаѓаш на кошарка? слободен си кај .. 7 саат? пиши пп.
  С
  хахах ако ако шали се =)
  аааа ти заборавенко што ке праиш со таа склероза..стварно не знам...
  хухухухухухуху :)
  М
  :) викај ме Анита ако сакаш. Мрак е поубаво затоа што наопачки не се чита Атина .. :)
  С
  е па ете се случи ми дадоа =)
  и извини кико али баш тебе нема да те прашам со кој да зборам... и шо ако е комита?
  а и утре ке доагаш на кафе околу 12 ипол?
  С
  се предаваш а?
  Потпис: Девојчето што секогаш ти контрира XD
  С
  хахахах кик ај потруди се малку не е тешко :DDD
  М
  хахаа така и мислев:) ќе им биде забавно .. а тумбр, влатко?
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom