Економски факултет (reloaded)

Член од
19 февруари 2010
Мислења
144
Поени од реакции
0
Kolegi slusnav deka imalo nekoja skripta po FPI vo Libro no prasanjata bile cudni....skriptata bila od 2008,dali nekoj uci od nea,dali e od korist i dali ja ima da mi ja prati da gi razgledam prsanjata....aj ve molam da pomos.vi blagodaram odnapred:smir:
 
Член од
18 март 2011
Мислења
172
Поени од реакции
30
Колеги имало резултати на факултет Организациско однесување, ако би сакал некој кој му е блиско да ги слика и да објави да не одиме само за тој .Однапред благодарам :kesa::pipi:
 
Член од
21 октомври 2010
Мислења
36
Поени од реакции
0
kolegi aj ako ide nekoj utre na fax neka slikne rezultati statistika rekoa deka ke ima utre.Falaaa odnapred :)
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.249
Поени од реакции
8.336
kolegi aj ako ide nekoj utre na fax neka slikne rezultati statistika rekoa deka ke ima utre.Falaaa odnapred :)
Да бе на тебе ќе ти сликаат 10 листови :) Ќе имаш на нет.... ваљда :)

Иначе немам време да прочепкам назад.... од утре продолжуваме со предавања?
 

juve_persempre

▐ I am VIKING▐
Член од
17 февруари 2010
Мислења
296
Поени од реакции
83
Колеги имало резултати на факултет Организациско однесување, ако би сакал некој кој му е блиско да ги слика и да објави да не одиме само за тој .Однапред благодарам :kesa::pipi:
Ima Ima :pipi:
 

Anne.

~ Happiness In Slavery.
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.284
Статистика Драгче ке ви ги стави резултатите на страната :)
 
Член од
13 јули 2010
Мислења
1.373
Поени од реакции
1.596
Има резултати на нет Статистика :)
 
Член од
24 јануари 2011
Мислења
523
Поени од реакции
148
Има резултати на нет Статистика :)
Само што сакв да пишам дека има резултати ама се занесов пребројувајки колку има паднато скоро 600 пвеке и до математика :pos::pos::pos:
Господ нека е напомош на испитот
 
M

Mario Gómez

Гостин
Само што сакв да пишам дека има резултати ама се занесов пребројувајки колку има паднато скоро 600 пвеке и до математика :pos::pos::pos:
Господ нека е напомош на испитот
Најтапа генерација во историјата сме брат. :) Транзициона генерација. :pos:

Ја положив, да нема недоразбирања.
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.173
Поени од реакции
1.372
На испот статистика највеќе 40 души ако положат во испитната сесија, сега во Јануари кога беше положија само 18, и ако пушти 3-4 на усно што имаа пред граница 2-3 поени.
 
Член од
18 март 2011
Мислења
172
Поени од реакции
30
некој ако оди утре или овие денови на фак... да ги сликне резултатите Организациско однесување ако не му е тешко ???:smir:
 
Член од
24 јануари 2011
Мислења
523
Поени од реакции
148
некој ако оди утре или овие денови на фак... да ги сликне резултатите Организациско однесување ако не му е тешко ???:smir:
Да ги сликам незнам баш дали ке можам зш моб ми е нешто заебан нема да можам да ги префрлам на PC али би ти направил услуга кажи име презиме ке погледам за тебе.Утре ке полагам па ке ти направам услуга не ми е тешко :)
 
Член од
13 април 2008
Мислења
10
Поени од реакции
0
kolegi dali znae nekoj da mi kaze so bil denes na predavanje ekonomika sto skratil od materijalot i sto kazal za seminarski ? fala
 

Kajgana Shop

На врв Bottom