Економски факултет (reloaded)

Член од
8 јули 2015
Мислења
181
Поени од реакции
593
Ако има некој да продава оргинал книга ЕКОНОМЕТРИЈА нека ми пише во пп. :)
 

Gh0$T

BanishedFromMyOwnWorld
Член од
4 октомври 2008
Мислења
271
Поени од реакции
19
Да не продава некој Основи на Менаџмент 8-мо издание?

Ми треба итно.
 
Член од
6 јуни 2014
Мислења
295
Поени од реакции
64
Акo имa некoј вишoк aнглиски учебник, мислaм се викaше Интелеџент бизнис, некa ме кoнтaктирa вo пп. Црвен е вo кoрицaтa, некoлку гoдини унaзaд се кoристи Прилеп

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Бумп

Истo aкo имa зa прoдaвaње некoј oснoви нa екoнoмијa oд Тaки Фити некa ме кoнтaктирa

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Член од
20 ноември 2011
Мислења
49
Поени од реакции
2
Dali nekoj go ima POLITIKA NA SOCIJALEN RAZVOJ zemeno .go zapisav semestarov ama go nema na raspored na predavanja.Dali nekoj znae kade i koga se odrzuvaat predavanjata.Dali nekoj imal vakva situcija? fala
 
Член од
22 септември 2015
Мислења
2
Поени од реакции
0
Ми требаат книги за прва година по математика, економија и сметковдоство :confused:
 
Член од
18 јануари 2012
Мислења
619
Поени од реакции
947
Dali nekoj go ima POLITIKA NA SOCIJALEN RAZVOJ zemeno .go zapisav semestarov ama go nema na raspored na predavanja.Dali nekoj znae kade i koga se odrzuvaat predavanjata.Dali nekoj imal vakva situcija? fala
Го има на распоредот, 2 год. Економија смер, редовен е таму. Предавањата се понеделник, среда и четврток од 10-12 во П3.
 
Член од
22 септември 2013
Мислења
10
Поени од реакции
1
Може некој да ми каже дали да идам на СИС предавања кај Љубиша? Нешо слушав дека немало скрипти или учебник и он давал на предавања материјал нез што.
 
Член од
16 февруари 2011
Мислења
50
Поени од реакции
6
Продавам :
- Книга Економија на инвестиции ( копија, подвлечена, прашања што се паѓаат)
- Книга Економија на јавен сектор ( копија, подвлечена, прашања што се паѓаат)
-Книга Финансиски пазари и институции ( копија, подвлечена, прашања што се паѓаат)
Кој е заинтересиран нека ми пише :)
 
Член од
22 септември 2013
Мислења
10
Поени од реакции
1
Продавам оргинал збирка Математика и копија учебник.

И копии учебник и збирка Основи на сметководство.
 
Член од
2 септември 2015
Мислења
37
Поени од реакции
10
Дечки некој што бил на предавање демографија годинава да кеже дали и оваа година ќе се полага со книга на колоквиум и дали кажа нешто за правење презентации?
 
Член од
12 март 2012
Мислења
72
Поени од реакции
21
Да не знае некој дали уште може да се смени изборен предмет?
 
Член од
25 септември 2014
Мислења
24
Поени од реакции
13
Дечки некој што бил на предавање демографија годинава да кеже дали и оваа година ќе се полага со книга на колоквиум и дали кажа нешто за правење презентации?
Рече дека пак ќе се полага со книга првите 10 мин од колоквиумите, а за презентација уште од сега треба да се пријавиме кај асистентката Марија.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom