Економски факултет (reloaded)

Член од
23 јуни 2008
Мислења
4.002
Поени од реакции
4.245
Аааа асистенкатката, кучка ниедна, на три девојчиња со прст му покажуваше точни одговори кај мене во предавална.... аа како сум се напнал :mad:
 
Член од
12 септември 2012
Мислења
19
Поени од реакции
11
Има некој колега што ќе биде добар да ми посочи што точно се падна по Банкарски менаџмент денес на колоквиумот?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
сметководство до 137 ли е?
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.550
Поени од реакции
43.021
Трговско ништо чудно да не измочат, ептен заебани ми се видоа прашањата, а и не учев баш како што треба. Сепак мислам оти ќе се извлечам и оти ќе поминам.

Од друга страна, економија сум презадоволен, поминав со одличен број на поени. Ми кажа едно другарче, си неам видено јас, ама нема причина да ме лаже ебаго. :D

Сметководството не ми стои тешко, имам уште 20тина страни, ама оптимиста сум сеа за сеа. :D Математика ми се паднаа 2 задачи што ги вежбав пред тоа, па ваљда ќе поминам исто. :D Ај да не се урочам.
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.370
Поени од реакции
25.099
Од друга страна, економија сум презадоволен, поминав со одличен број на поени. Ми кажа едно другарче, си неам видено јас, ама нема причина да ме лаже ебаго. :D
Во colleagues групата има слики од Економија резултатите.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Ааа одлично пројдено е економија, со еден викенд читање добро е, следен колоквиум два викенда :ROFLMAO::facepalm:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.550
Поени од реакции
43.021
Во colleagues групата има слики од Економија резултатите.
Ај дај линк од групата, неможам да ја најдам. Или таа 2013 е? :D

Иначе има слики и кај мене во групата за Сметководство и Економија, ама баш јас кај што сум не се чита. :D
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.133
Поени од реакции
15.979
Има некој колега што ќе биде добар да ми посочи што точно се падна по Банкарски менаџмент денес на колоквиумот?

Прашањата од Либро.
А јас будала читај ја цела книга. :rolleyes:

После Фискален во петок место да прашуваш, да ти пишам одма на темава што имало? :D
 
Член од
27 февруари 2011
Мислења
297
Поени од реакции
227
Јас после колоквиум разбрав дека прашањата биле од тие од Либро, а јас како вообичаено не ги ни видов. Мислев дека ќе имам многу слаб колоквиум, а излезе само едно прашање да сум утнал. Кога излегоа резултатите не си верував на своите очи.
 
Член од
4 мај 2007
Мислења
598
Поени од реакции
208
Може некој да ми прати линк од групата на фб каде што има резултати економија ? :D
 
Член од
12 септември 2012
Мислења
19
Поени од реакции
11
Прашањата од Либро.
А јас будала читај ја цела книга. :rolleyes:

После Фискален во петок место да прашуваш, да ти пишам одма на темава што имало? :D


Колешке изгледа ти ќе треба мене пред време да ме прашаш што ќе ви се падне Фискален зошто денес Гоџков во струга ги кажа вашите потенцијални прашања што ќе се падната(не сите ама едно 5 кажа)

Сепак фала што се потруди да ми одговориш на прашањето ;):)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom