Економски факултет (reloaded)

Ni

Член од
29 ноември 2009
Мислења
34
Поени од реакции
0
колеги може да сподели некој ако има несто МЧР прашања пример да видиме како би изгледало тоа
 
Член од
11 јуни 2009
Мислења
3
Поени од реакции
0
Може некој да ми каже до кај треба да се учи меѓународна економија за прв колоквиум?
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.146
Поени од реакции
862
Дали деловно планирање има пуштено список за колоквиум?
 
Член од
30 ноември 2010
Мислења
53
Поени од реакции
3
Деловно планирање за колоквиум нема пушено список а и нема да пушта така кажа и Столе, има пуштено два или три списоци за редовност т.е за потписи така праеше и менаџмент.


А да не знаеш финансиски пазари дали пуштил список за колоквиум??????
 
Член од
16 февруари 2011
Мислења
50
Поени од реакции
6
ИСТИТЕ како што има на крајот од секоја тема за роверка (само нели со сменети бројки!). За кај Славе/Драган ова. За кај Калина не знам.
Сигурно ли е ова?Важи за овој колоквиум?
 
Член од
26 јануари 2011
Мислења
76
Поени од реакции
4
da ve prasam dali site profesori davaat potpisi bez problem za leten semestar
 
Член од
19 февруари 2010
Мислења
144
Поени од реакции
0
kolegi moze li nekoj da mi kaze dali i jas trebe da bidam potpisan na tie spisoci sto gi pustaat profesorite po javni finansii i monetarna ekonomija sto se za polaganje na kolokvium,zatoa sto sum vonreden i ne doagjam na nastava....mislam deka nema potreba da me ima na spisoci no dali moze nekoj da mi pomogne vo vrska so ova da mi kaze kako da postapam.fala odnapred:smir:
 
Член од
28 јануари 2010
Мислења
63
Поени од реакции
1
Колеги како да се учи Менаџмент на човечки ресурси. Ова менаџментов на Шуклев ме поремети, сегде каде што има запирки автоматски повлекувам :( Треба набројуванките и дефинициите со црно што се или ? Молам некој да напише поопширно ! :)
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.252
Поени од реакции
8.338
Денеска имаше соопштение... од утре наставата по Англиски продолжува :(
 
Член од
13 август 2010
Мислења
32
Поени од реакции
3
Денеска имаше соопштение... од утре наставата по Англиски продолжува :(
сигурно е ова? Бидејќи јас прашав кај раководителката на студентски и кажа дека ќе нема предавања, тоа беше околу 11.30h, освен ако после тоа има ставено известување....

--- надополнето ---

[/COLOR]

Ke mozes nakratko da mi kazes sto treba da se uci po statistika, od kade ne se pagaat prasanja i sto treba najmnogu da se uci?[/QUOTE]

Извини што сега враќам, статистика ја учев цела теорија бидејќи е објаснето како се решаваат задачите, одев на вежби кај асистентката Марија, и ги вежбав единствено задачите од вежби и од учебник.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom