Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Аман бе дај сите нека напишат националност,полова припадност,возраст,тежина,место на живеење,брачна состојба,број на индекс, итн... да нема забуни веќе :vozbud::vozbud:
Ајде почни ти, па другите ќе следат.
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.982
Поени од реакции
5.588
Нема веќе стари и нови генерации што се однесува до квадратот. Никој не пишува квадрат, ни старите ни новите.
И да не знае некој колку се плаќа за презапишување предмет???
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.295
Поени од реакции
15.512
баш така ке биде како што кажа колешката beneamata :smir:
Ама :angry3:

--- надополнето ---

И да не знае некој колку се плаќа за презапишување предмет???
Па мислам дека ќе биде некои 10 евра од кредит, што значи кај нас секој предмет е по 7-8 кредити, значи 70-80 евра, ама ова не сум сигурен....

--- надополнето ---

Да, за сите ке важи тоа од септември, и баш така ке биде како што кажа колегата beneamata :smir:
Да, колега сум, остај ја оваа вампгирл ако ја мешаат дека е машко сега сака и другите да ги збуни за мене....
Иначе си ја ставил сликата на аватар што ти ја пратив а? :tv:
 
Член од
7 февруари 2010
Мислења
37
Поени од реакции
0
znae nekoj da mi kaze kade e kabinetot na ass po trgovsko pravo Angela Kuzmanova??fala
 
Член од
22 мај 2008
Мислења
83
Поени од реакции
6
А дали математика резултатите од испитот ќе ги стават годинава?!
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.295
Поени од реакции
15.512
Член од
26 јануари 2010
Мислења
33
Поени од реакции
0
da mi kaze nekoj kako izgleda ispitot smetkovodstvo samo tocno netocno ima i na zaokruzuvanje ????
 
Член од
22 мај 2008
Мислења
83
Поени од реакции
6
Јас го полагав испитот сметководство во јануари. Не се сеќавам точно колку прашања имаше но претежно беа за најглавните дефиниции имаше 5-6 прашања со книжење фифо лифо методот го има обавезно.. Се на се не беше многу тежок според мене зашто колоквиумите ми изгледаа позафркнати. Ако со 3 дена учење извадив 8ца можеш да замислиш колку бил тежок :wink:
 
Член од
2 мај 2010
Мислења
188
Поени од реакции
2
[/COLOR]
Да, колега сум, остај ја оваа вампгирл ако ја мешаат дека е машко сега сака и другите да ги збуни за мене....
Иначе си ја ставил сликата на аватар што ти ја пратив а? :tv:[/QUOTE]

Да колега, ја ставив. Инаку не ме мешај и мене сега, колешка сум :pos2:
 
Член од
26 јануари 2010
Мислења
33
Поени од реакции
0
Јас го полагав испитот сметководство во јануари. Не се сеќавам точно колку прашања имаше но претежно беа за најглавните дефиниции имаше 5-6 прашања со книжење фифо лифо методот го има обавезно.. Се на се не беше многу тежок според мене зашто колоквиумите ми изгледаа позафркнати. Ако со 3 дена учење извадив 8ца можеш да замислиш колку бил тежок :wink:
me interesirase samo dali e na zaokruzuvanje ili ima i za dopolnuvanje ??? a prasanjata se od zbirkata taka?
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.295
Поени од реакции
15.512
Со заокружување се сите па дури и задачите :) Прашањата се и од збирка и од ракав извадени
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom