Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

ripcence7

ripcence
Член од
26 јануари 2010
Мислења
61
Поени од реакции
0
Luge ima li sansi da me pusti Taki za 2 poeni?
 
Член од
20 мај 2008
Мислења
93
Поени од реакции
5
Luge ima li sansi da me pusti Taki za 2 poeni?
i mene toa me ma4i... sto e najtragi4no jas si se raduvav cel den zs drugarka mi bese na fax i mi kaza deka se polozuvalo so 24 i koga vidov na net deka pisuva 26:nesvest:...... se razocarav. taka da ako ima nekoj sto bil na fax i videl deka treba da imas 26 a ne 24 boda neka kaze pls... da ne idam utre za dzabe :tapp:

--- надополнето ---

ima i za tie sto pravele popraven... dole u kosot od leva str imas edno kvadratce kaj sto pisuva ispit i do nego uste edno i pisuva popraven ispit... zagledaj ubavo ke vidis :wink:
 
Член од
8 април 2010
Мислења
7
Поени од реакции
0
pa nz dali ke ve pusti za 2poeni poso vo januari nie sto imavme za 2 poeni ne ne pusti, ni rece deka ne smeelo:S ama idi vidi na uvid nisto ne te kosta:)
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Лани не пушташе економија за 1 прашање, барем во февруари, а за јуни не знам.
 
Член од
7 февруари 2010
Мислења
37
Поени од реакции
0
znae nekoj vo ispit po trgovsko pravo ke bide isto kako vo kolokviumi?i moze nekoj da mi kaze kade e kabinetot na ass Angela po trgovsko pravo.fala:smir:
 
Член од
6 август 2008
Мислења
646
Поени од реакции
17
Ај нека биде фин некој, да ми каже економика на што најмногу да обрнам внимание од матријалот за вториот и третиот колоквиум ? Merci beaucoup :)

П.С Знае ли некој кога ќе дава оцени е-бизнис ?
 
Член од
17 март 2007
Мислења
801
Поени од реакции
508
Ај нека биде фин некој, да ми каже економика на што најмногу да обрнам внимание од матријалот за вториот и третиот колоквиум ? Merci beaucoup :)

П.С Знае ли некој кога ќе дава оцени е-бизнис ?

Помини ги скриптите што ги имам ставено, и немаш гајле
 
Член од
2 мај 2010
Мислења
188
Поени од реакции
2
Ке ми каже ли некој што не требаше да се учи за третиот колок. по статистика ? :smir:
 
Член од
8 февруари 2010
Мислења
25
Поени од реакции
1
Ve molam ima li nekoj da mi kaze sto sodrzese 3tiot kolokvium po ekoloski m. ?????
 
Член од
2 мај 2010
Мислења
188
Поени од реакции
2
Tolku li nema nikoj na forumot da kaze sto ne trebase da se uci za tretiot kolokvium po statistika?
 
Член од
6 август 2008
Мислења
646
Поени од реакции
17
Tolku li nema nikoj na forumot da kaze sto ne trebase da se uci za tretiot kolokvium po statistika?
Има. Не треба да се учи непараметарски, а исто така немаше задачи од временски серии. Од таа глава научи ги само дефинициите... Поздрав.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom