Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
7 март 2009
Мислења
5
Поени од реакции
1
Колеги, да ми каже некој следната колоквиумска недела ке биде за 3 или 4 недели од сега?
 

Красулка

Replay & Undo
Член од
3 јануари 2009
Мислења
1.508
Поени од реакции
1.157
Колеги, да ми каже некој следната колоквиумска недела ке биде за 3 или 4 недели од сега?
Трета колоквиумска недела почнува на 8 мај и трае до 15.Напрај рачунацица за колку недели од сега.Испитна сесија почува од 25 мај.
И не би било лошо да вртите на страните наназад или па да ја отворите економски факултет страната:smir:
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.291
Поени од реакции
15.508
Трета колоквиумска недела почнува на 8 мај и трае до 15.Напрај рачунацица за колку недели од сега.Испитна сесија почува од 25 мај.
И не би било лошо да вртите на страните наназад или па да ја отворите економски факултет страната:smir:
:uvo::uvo::uvo: Една слика кажува многу, исто и овие 3 емот-икони... :smir:
 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
Лееелеее, положив и економика и трговско, не ми се верува, еј!! И тоа економика имам 56 поени, повеќе од претходниот пат!!ОМГ:vozbud:
Да се пофалам, за дивно чудо трговско имам 26 поени..може ќе имам една осмица барем:lollipop:
 

@Lbaneso

Лаеш НЕ касаш !
Член од
19 ноември 2009
Мислења
2.425
Поени од реакции
798
Лееелеее, положив и економика и трговско, не ми се верува, еј!! И тоа економика имам 56 поени, повеќе од претходниот пат!!ОМГ:vozbud:
Да се пофалам, за дивно чудо трговско имам 26 поени..може ќе имам една осмица барем:lollipop:
Aj честито :smir:, части кафе колешке :tv:
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.968
Поени од реакции
5.563
До кога треба да се предадат задолжителните семинарски?
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Да прашам некој ако има инфо или постари колеги.Статистика испитот има навика да биде на почеток или на крај од испитна сесија.Мислам на датата на одржавање.Гледам на казнената и на колоквиумите е секогаш на почеток.Ај битно ми е
 
Член од
20 февруари 2010
Мислења
19
Поени од реакции
0
Kolegi ako moze da ve prasam ako nekoj znae da mi kaze : dali po ekonomika dokolku se prezentira poveke pati ke se dobie poveke poeni ili samo 10 ?
Fala mnogu !
 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
dali ima zadolzitelni seminarski ppo ekonomika i trgovsko moze li nekoj da mi kaze ve molam
ко што знам, за прва година нема задолжителни семинарски, тие почнуваат од втора година па натака.
 
Член од
28 јануари 2010
Мислења
63
Поени од реакции
1
Kolegi ako moze da ve prasam ako nekoj znae da mi kaze : dali po ekonomika dokolku se prezentira poveke pati ke se dobie poveke poeni ili samo 10 ?
Fala mnogu !
За какви презентации станува збор ???:toe: Економика на претпријатие .. прва година така? Кај професорот или кај професорката ? Ај упатете ме :pipi:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom