Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.173
Поени од реакции
1.372
Колеги тие 4што се на zephyr тие требаат, видите што има во презентациите тоа треба да се учи, во скриптата од либро има плус материјал.

Распоред на полагање.

 

Anne.

~ Happiness In Slavery.
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.284
Колеги тие 4што се на zephyr тие требаат, видите што има во презентациите тоа треба да се учи, во скриптата од либро има плус материјал.

Распоред на полагање.

Gracias:smir:
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
Знае ли некој што се случува со јавни? Беше закажан на 12-ти во 10 и 30,сега гледам на веб страната стои 14-ти во 17 часот???
Знае ли некој нешто повеке.
 
Член од
22 август 2009
Мислења
124
Поени од реакции
13
dobro sto e so forumov? 50 strani ekonomija i trgovsko ?? najlesnite predmeti vo site 4 godini TOLKU LI E TESKO? nemozam da svatam sto e problemov!!!!! ili na nikoj ne mu se uci ni 100 strani ? ili najlesno e edno isto prasanje 15098800 pati da se napise . izvinite prva godina ali mnogu go otupevte. Mene ne mi e jasno ako za ovie predmeti tolku galama e dignato sto se desava so marketing menadzment i dr ponataka. olabavete malce ili POCNETE DA IDETE NA PREDAVANJE ILI BAREM NA FAKS I MNOGU RABOTI KE VI BIDAT JASNI fakultet ne se uci preku forum .
 
Член од
20 декември 2009
Мислења
155
Поени од реакции
0
dobro sto e so forumov? 50 strani ekonomija i trgovsko ?? najlesnite predmeti vo site 4 godini TOLKU LI E TESKO? nemozam da svatam sto e problemov!!!!! ili na nikoj ne mu se uci ni 100 strani ? ili najlesno e edno isto prasanje 15098800 pati da se napise . izvinite prva godina ali mnogu go otupevte. Mene ne mi e jasno ako za ovie predmeti tolku galama e dignato sto se desava so marketing menadzment i dr ponataka. olabavete malce ili POCNETE DA IDETE NA PREDAVANJE ILI BAREM NA FAKS I MNOGU RABOTI KE VI BIDAT JASNI fakultet ne se uci preku forum .

Dobro, a sto e problemot pa so tebe? Koj sto saka i kolku saka ke prasuva i pisuva, za toa e i temata. Ako tebe ne ti se dopaga toa sto se pisuva ovde, otvori si sopstvena tema i komentiraj si tamu . I ne im davaj mnogu pamet na tie od 1 god, tuku gledaj si ja tvojata rabota . Koj sto saka toa ke pravi , a tebe ako ne ti 4ini ne vleguvaj ovde. :salut:
 
Член од
22 август 2009
Мислења
124
Поени од реакции
13
devojce ocigledno se pronajde nekade vo moite zborovi. a ako te navrediv bas mi e gajle tolku e pametot na prva godina. Sega mi e jasno zasto trgovsko i ekonomika SE NAVISTINA TESKI PREDMETI za tebe :nesvest:. i temata ne e TRGOVSKO PRAVO I EKONOMIKA NA PRETPRIJATIE ( koi strani ne treba da se ucat???? sto e skrateno???? treba li ova treba li toa??? aj te molam prati mi gi prezentaciite na 150000 mailovi????) :vozbud:
 
Член од
22 јануари 2009
Мислења
56
Поени од реакции
1
Знае ли некој што се случува со јавни? Беше закажан на 12-ти во 10 и 30,сега гледам на веб страната стои 14-ти во 17 часот???
Знае ли некој нешто повеке.

Мене ми кажаа дека "утре ќе се полага, сто-посто" ..... незнам од кај е само толку сигурно, ама јас ќе си идам на fax :P
 
Член од
27 октомври 2008
Мислења
115
Поени од реакции
8
Знае ли некој што се случува со јавни? Беше закажан на 12-ти во 10 и 30,сега гледам на веб страната стои 14-ти во 17 часот???
Знае ли некој нешто повеке.
Ќе се полага на 12-ти, еве ја и пораката од асистентот Кирил што ја пратил на групата на финансиски пазари
"Kolegi,
Ocigledno informacijata na web na eccf e netocna.
Polaganjeto na kolokviumot od javni finansii ke se oddrzi utre vo 10:30
casot.

Pozdrav
Kiril "
 
Член од
20 декември 2009
Мислења
155
Поени од реакции
0
devojce ocigledno se pronajde nekade vo moite zborovi. a ako te navrediv bas mi e gajle tolku e pametot na prva godina. Sega mi e jasno zasto trgovsko i ekonomika SE NAVISTINA TESKI PREDMETI za tebe :nesvest:. i temata ne e TRGOVSKO PRAVO I EKONOMIKA NA PRETPRIJATIE ( koi strani ne treba da se ucat???? sto e skrateno???? treba li ova treba li toa??? aj te molam prati mi gi prezentaciite na 150000 mailovi????) :vozbud:

Ocigledno greska si me svatil ili procital, pa izgleda tolku i tebe ti e pametot:vozbud: Ne potencirav za nisto konkretno tuku samo sakav da kazam deka bez razlika kolku pati i za sto se prasuva i komentira dali za Trgovsko i Ekonomika ili nesto drugo, temata e za toa NAMENETA, i koj sto saka i kolku saka slobodno moze da prasa, ne gledam nekoi OGRANICUVANJA na forumot sto treba a sto ne treba da se pisuva. Na koj mu smeta toa ne mora da cita, vklucuvajki te i tebe . Pozz
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.954
Поени од реакции
5.515
Да си ја продолжевте дискусијата по ПП или на профил? И јас се согласувам дека не треба толку да се замарате за Трговско право и Економика, но секој си знае најдобро за себе...
Да не знае некој кога се полага утре Организациско однесување? Во 12:30, нели? :)
 
Член од
27 октомври 2008
Мислења
115
Поени од реакции
8
Што ќе има на првиот колоквиум Англиски 2 и кои текстови требаат од книгата?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom