Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
19 февруари 2010
Мислења
144
Поени од реакции
0

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.988
Поени од реакции
5.614
a znae li nekoj mail od asistentot po e-biznis posto i jas sum vonredno i ne znam dali me ima na spisok.aj ve molam ako znae nekoj neka pisi

i ako moze nekoj neka mi kaze koj e asitstentot po ekonomika za da mu pisam mail,posto nekoj ponazad spomna deka taka rekol asistentot
Асистентот по Економика се вика Љупчо Ефтимов, а по е-бизнис не знам кој е, или Мартин Михајлов, или Марина Мијоска, или Мијалче Санта... од сите мејловите можеш да ги најдеш на www.eccf.ukim.edu.mk :)
 
Член од
27 февруари 2010
Мислења
31
Поени од реакции
1
колегииии се спремивте трговско право за утре??:) Ај нека ни е со помин:pipi:
 
Член од
6 август 2008
Мислења
646
Поени од реакции
17
Колеги, е-бизнис доволно е од книгата или треба и од презентации и вежби да се чита ?
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Драган - статистика е преместен, не е веќе кај амф.2 лево.

На Маца и е доле десно, кај вецето што е (поубавото:))
 
Член од
17 ноември 2009
Мислења
48
Поени од реакции
2
За Е биснис статистика има резултати?И ако дали се ставени на интернет?Знае некој?
 
Член од
17 февруари 2010
Мислења
46
Поени од реакции
1
Na dragan kabinetot e posle amf.3 pravo pa desno.. pred kabinetot na prof. fiti :)) pozdrav
 
Член од
4 март 2010
Мислења
15
Поени од реакции
0
Колеги, е-бизнис доволно е од книгата или треба и од презентации и вежби да се чита ?
мислам дека праша дали може да се положи само од презентации ако научи.... Јас учам од книга и од презентации не е многу различно само е ептен малце поопширно у книгата а некои прашања што кружат некој од дечкиве на форумов ги пуштил некако ептен не ми имаат смисла зашто решавајќи ги тешко ги наоѓам одговорите во книга:nesum:....и сеа клучното прашање се положува ли со учење од презентации само плус оваа година има многу повеќе:vozbud:
однапред благодарам на одговорот:smir:
 
Член од
25 февруари 2009
Мислења
110
Поени од реакции
10
Мислам дека се кај амф 2 :smir:
Ноуп не е веќе таму, тие внатре што се сместени рекоа дека бил карши односно некаде од другата страна ама незнам точно каде, но сигурно не е кај амф 2 (старата локација) :toe::toe:
 
Член од
19 февруари 2010
Мислења
144
Поени од реакции
0
ima li nekoj od postarite kolege sto e e-biznis smer i e momentalno online da prasam nesto?
 

~angela~

mladiot matematicar
Член од
29 август 2008
Мислења
226
Поени од реакции
25
a moze jas da prasam kolku vkupno vaka ucenici vo grupa ste i kolku grupi postojat????........posto procitav na stranata na ekonomski deka ovaa godina za upisi na prva godina ke se polagalo priemen ispit....i mi padna cudno....prativ mail za da vidam dali stvarno, ali ne dobiv uste odgovor...znae nekoj nesto????
 
Член од
6 август 2008
Мислења
646
Поени од реакции
17
мислам дека праша дали може да се положи само од презентации ако научи.... Јас учам од книга и од презентации не е многу различно само е ептен малце поопширно у книгата а некои прашања што кружат некој од дечкиве на форумов ги пуштил некако ептен не ми имаат смисла зашто решавајќи ги тешко ги наоѓам одговорите во книга:nesum:....и сеа клучното прашање се положува ли со учење од презентации само плус оваа година има многу повеќе:vozbud:
однапред благодарам на одговорот:smir:
Не, туку прашањето ми беше дали може да улета некое прашање и надвор од матријалот што го има во книга... не е работата само да се положи, треба и да се извади некој поен повеќе...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom