Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Годинава е над просекот,15 посто пуштил :pos:

Мислам дека "ако" некој успее да ги положи двата (теоретски е возможно),треба многу да пази за втор и трет,бидејќи пак ќе бидат во понеделник и вторник,за ден разлика :|

Опасно :)
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
63
Поени од реакции
2
lugeee i ja si padnav:nesum: aj daj stvarno kazete so ke ima marketing kako so ? zaso vrska neam ...
 
Член од
12 јуни 2008
Мислења
125
Поени од реакции
4
Ajде потприберете се веќе.
Имате и февруарска, па потоа јунска, па септемвриска сесија, па повторно на колоквиуми и потоа пак во февруари.

На тие што им останало нешто од прва, фино-лепо ќе си го положат во февруари и завршена приказна. Олку песимизам за оваа колоквиумска недела не сум сретнал никогаш досега :pos:

Снеки ќе ја спушти на прв колоквиум границата сигурно на 8, за втор не сум сигурен, а за трет секако ќе има поправен тест кој најверојатно ќе биде ист со тој од колоквиумот.



Досега обично ја спушта на 30, така да, ако е и годинава, положена си.
Нека не те чудат бодовите.



kолку што знам највише ја има спуштено до 35, а за 30 малце потешко искрено не ми се верува дека толку ќе ја спушти
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.998
Поени од реакции
5.626
Брат, од кај извади 130 души над 50, сеа ми кажаа над 50 поени имале околу 40-50 души.
kолку што знам највише ја има спуштено до 35, а за 30 малце потешко искрено не ми се верува дека толку ќе ја спушти
Лани ја спушти на 30.
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
Ти гарантирам со живот седев како дебилче и ги броев баш ме интересираше:)
Ако сте виделе некој опасен лик со нескафе во рака тоа сум бил јас:
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
Дајте бе кажете за утре кој стил ке биде!
 

IronTrooper

The King of Cool
Член од
27 март 2007
Мислења
1.496
Поени од реакции
32
сакате да кажете дека од +1000 луѓе само 40..50..100...поминале прв колоквиум менаџмент?! да се откажам уште од сега?! инаку јас на сметководство го решив тесто, па да не знаете кога има резултати ? не беше тешко (освен ако нема некој начин да не заебат).
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.998
Поени од реакции
5.626
20 прашања точно-неточно
10 повеќекратен избор.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
И заборави да пишеш,20те носат по пола бод,а 10те носат по бод.

А да ве прашам јас нешто,кои се организациски фактори? :)

Да увежбате мозок малце ^-^
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
63
Поени од реакции
2
И заборави да пишеш,20те носат по пола бод,а 10те носат по бод.

А да ве прашам јас нешто,кои се организациски фактори? :)

Да увежбате мозок малце ^-^
xaxaxaxaxaxaxaa moze i ke uvezbam xaxaxa mi pregore mene greacot pred 3 saati:pos2:
 
N

NeMiRnA

Гостин
Луѓе јас пошо кренав раце,сакате да ви го пишам мојот план?!:pos2:
Статистика во фев.положувам па шо сака нека биде,Мац знае и како,задужен е со мене да учи имаме договор.
Во јуни ги полагам меѓународна и маркетинг,не излегувам од дома месец претходно,може да ми доаѓате на посети,а менаџмент и финан.менаџмент во септ.истото месец дена не искачам,ќе одам само 10 дена на одмор,другото се бубање.За 4ти семестар се на колоквиуми зошто ептен лесни предмети сум имала,а башка што се само 3.Хахахаха...што убаво си испланирав,уште ова да биде вака,само сакам да положам овие другиве,ова хипотетички за не дај боже планов,не дека ве интересираше,туку да ви дадам идеја.Упорен човек сум можам,сите можеме,не е до нас до професорите е:pos2:.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom