Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Има модератор на образование мислам, ама сигурно го мрзи да чита вакви глупости:) Инаку јас би се нафатил на задачата, и би паднала тешка чистка тука:)
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.297
Поени од реакции
15.515
Има модератор на образование мислам, ама сигурно го мрзи да чита вакви глупости:) Инаку јас би се нафатил на задачата, и би паднала тешка чистка тука:)
Ќе паднат шутеви а? :pos2:

Aбе ти да си Модератор :pos2:
Јас да сум, ќе го ИНТЕРизирам најпрвин, кој нејќе, бан :) :pos2:
 
Член од
20 февруари 2010
Мислења
27
Поени од реакции
0
A za cekovi sigurno li ne treba da se uce,ja ima prasano nekoj asistenkata? zosto za prethodniot mislevme deka ke ja nema spedicija pa ja dade!!!:smir::smir::smir:
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.982
Поени од реакции
5.594
Аман бреее... за чекови не се учи веќе две-три години наназад.
 
Член од
25 септември 2009
Мислења
16
Поени од реакции
0
Zdravo kolegi,

Sakam da ve izvestam deka ispitnata literatura za tret kolokvium e opredelena na krajot od prezentaciite 9 i 10 (tuka se opfateni dogovorite za transport i gradenje). Za delot koj se odnesuva na hartii od vrednost, opfaten e samo materijalot za menica, sto znaci 377-439 str. od ucebnikot po trgovsko pravo od profesorite Nikolovski-Plavsik.

Studentite koi ne polozile nekoj kolokvium, kje imaat moznost da go prepolagaat vo junski ispiten rok. Sto se odnesuva do seminarskite raboti, nema moznost za izrabotuvanje. Onie studenti na koi im falat najmnogu dva poeni za poviska ocena, kje polagaat esej (po vas izbor), no po sumiranje na poenite od trite kolokviumi.

Pozdrav,

Angela Kuzmanova
 
Член од
17 март 2007
Мислења
801
Поени од реакции
508
Тешки задачите по економика :pos2: Додуша морам да признам колегата Beneamata беше во право дека ке има задача :smir:
 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
Тешки задачите по економика :pos2: Додуша морам да признам колегата Beneamata беше во право дека ке има задача :smir:
колега, пола факултет беше со твојата скрипта во раце хахаха:pos2:
фала, многу ми послужи..би требало да положам, а може ќе извадам и повеќе поени од обично:)
 
Член од
17 март 2007
Мислења
801
Поени од реакции
508
колега, пола факултет беше со твојата скрипта во раце хахаха:pos2:
фала, многу ми послужи..би требало да положам, а може ќе извадам и повеќе поени од обично:)

:eek:lee: да бе гледам луѓево листаат, некои ја купиле од либро скриптава - што ти значи абе еден ден не помина и скриптата ја имаше у продажба.Ке мора процент да барам од Либро :nesum:
Иначе беше лесно денес со скриптата се поминуваше ко од шала
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
Тешки задачите по економика :pos2: Додуша морам да признам колегата Beneamata беше во право дека ке има задача :smir:
тоа е затоа што тој е асистент.....:smir:


:eek:lee: да бе гледам луѓево листаат, некои ја купиле од либро скриптава - што ти значи абе еден ден не помина и скриптата ја имаше у продажба.Ке мора процент да барам од Либро :nesum:
Иначе беше лесно денес со скриптата се поминуваше ко од шала
па не беше нешто баш мнг тешко, ја за малку ке згрешев на една банална работа (можеби и ме чу како го прашувам колегата до мене ):pos2:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom