Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

@Lbaneso

Лаеш НЕ касаш !
Член од
19 ноември 2009
Мислења
2.425
Поени од реакции
798
Kolegi, aj ako ima nekoj gotova seminarska po ekonomika, za amortizacija na sredstva, ili barem materijali, neka mi prati PP. blagodaram odnapred :D



Za za vreme na kolokviumska ima raspored na vrata, koga e chitalnata prazna/slobodna, a za vikend nz ...
NE RABOTI ZA VIKENDI 100%
 
Член од
26 јануари 2010
Мислења
33
Поени од реакции
0
aj pratetemija strana zaphyr kako bese tocno za trgovsko prezentacii
 
Член од
10 јануари 2010
Мислења
56
Поени од реакции
0
na menagment ispitot sigurno e deka se pagaat samo tabeli i podelbite so crni bukvi?
 

filipmakedonski

Македонец
Член од
25 ноември 2007
Мислења
1.278
Поени од реакции
31
ДАЛИ ИМА НЕКОЈ ШТО МУ ЈА ПРАТИЛ СЕМИНАРСКАТА ДЕНЕСКА ИЛИ ВЧЕРА НА ПРОФЕСОРОТ ПО ЕКОНОМИЈА И МУ ОДГОВОРИЛ ПРОФЕСОРОТ? НЕКОЈ???
Враќал асистентот по 2-3 дена . јас ја пратив понеделникот доцна навечер , сеуште ми нема вратено.
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.026
Поени од реакции
6.051
Дали има нешто Трговско што не треба да се учи за 3-от колоквиум?
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.202
Поени од реакции
1.943
Мене ме интересира МЧР дали има скратено нешто.:jaj:
 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
Дали има нешто Трговско што не треба да се учи за 3-от колоквиум?
Треба 9та, 10та и 11та презентација, а од 12та само делот за меница, за чек не треба.
 
Член од
8 март 2010
Мислења
13
Поени од реакции
0
Kolegi, ma zarem nikoj ne polaga ANGLISKI 2?
Ve molam, sto lekcii se otfrleni?, zs ima mnogu za chitanje.:nesvest:
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
А бе,едно прашање до вас,се надевам ке се најде некој шо ке знае да ми го даде точниот одговор:):):).Трговско право што треба да се учи,а што не треба?Зборам за третиот колоквиум!!!Ви благодарам однапред на информациите,ако сакате и одназад:P:):):):):)))))
 
Член од
2 мај 2010
Мислења
69
Поени од реакции
2
А бе,едно прашање до вас,се надевам ке се најде некој шо ке знае да ми го даде точниот одговор:):):).Трговско право што треба да се учи,а што не треба?Зборам за третиот колоквиум!!!Ви благодарам однапред на информациите,ако сакате и одназад:P:):):):):)))))
Kolega, stvarno, mislam , 3 posta pogore imash odgovor na prashanjeto, a i prethodno ima odgovoreno na istoto... :nenene:
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Kolega, stvarno, mislam , 3 posta pogore imash odgovor na prashanjeto, a i prethodno ima odgovoreno na istoto... :nenene:
Kolega,stvarno,mislam,deka ti ne treba nisto da mislis,tuku da odgovoris na prasanjeto koa jas go postaviv,a ako nesakas ili neznaes nemoj da mi kazuvas so,kako i kade imalo,zosto ima pisano koi prezentacii treba da se ucat,inace ako ne si u tek da ti objasnam deka ima i ucebnik i skripta,taka da so prezentacii ne se bavam,inace ne go koristam mnogu forumov,taka da ne vidov,i drugpat nemoj mnogu da mislis,nego ako sakas pomogni za toa so te prasuvaat!!!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom