Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.173
Поени од реакции
1.372
ima nekoj prezentacii za 3 kolokvium trgovsko??
Има, ги има на zephyr, и ги има некоја страна наназад, разгледај ја темава ќе ги најдеш сигурно.

Moze nekoj,ako znae :))) da mi kaze dali postojat skripti za prv , vtor , tret kolokvium EKONOMIJA??
Немам сретнато досега скрипти економија но сепак види во Мавровка, гледам и новата скрипта по економика ја имаат одма колегата Пајо што ја постави. :)
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.310
Поени од реакции
15.544
Хахаха Пајо треба да им зема процент од секоја скрипта во Мавровка :pos2:

Иначе скрипта Економија нема од едноставна причина што нема потреба од скрипта...
 
Член од
10 јануари 2010
Мислења
56
Поени од реакции
0
znae nekoj dali po osnovi na menagment granicata se spusta na 30 poeni i vo juni.
 
Член од
19 април 2010
Мислења
194
Поени од реакции
3
Беше џунгла, кога не знаеш кога да отидеш таму. :devil3:
Еве јас кога бев денеска беше празно, влегов, свршив :)nenene:) и најбитното - не искочив целиот испотен.

Е сеа после возев точак и се испотив, али тоа е друга тема...
а знаете ли дали може оваа недела да се завери семестар ако ги имаме сите потписи?
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
69
Поени од реакции
8
Колеги никако не можам да дознаам 14-та глава Статистика за бизнис и економија што треба да се учи. Ако некој знае со сигурност, ве молам да сподели.
 
Член од
3 февруари 2009
Мислења
104
Поени од реакции
0
Angliski 2 koi tekstovi treba za kolokvium ???
 
Член од
17 март 2007
Мислења
801
Поени од реакции
508
Хахаха Пајо треба да им зема процент од секоја скрипта во Мавровка :pos2:

Иначе скрипта Економија нема од едноставна причина што нема потреба од скрипта...

Ке мора да преземам мерки заради бесправно копирање :violent1:

Ај нека се пријави тој што е вработен во книжарницине во Мавровка :baeh: Јас ке му давам месечна плата за тоа што дреме на форумов :vozbud:
 

@Lbaneso

Лаеш НЕ касаш !
Член од
19 ноември 2009
Мислења
2.425
Поени од реакции
798
znae nekoj dali po osnovi na menagment granicata se spusta na 30 poeni i vo juni.
Зависи како Шуки ке решава, може и на 51 да биде границата, може и на 40, и секако на златната 30 -ка :toe:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Ќе можам ли да земам потписи статистика утре на предавањето?Во 12 часот?
 
Член од
19 февруари 2010
Мислења
144
Поени од реакции
0
moze li nekoj da mi kaze vo kolku casot se polaga ekonomika vo sabota...fala odnapred:smir:
 

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
434
Јас имам две прашања за читалната... Дали работи во колоквиумската недела? И дали работи за викенди? :smir:
 
Член од
2 мај 2010
Мислења
69
Поени од реакции
2
Kolegi, aj ako ima nekoj gotova seminarska po ekonomika, za amortizacija na sredstva, ili barem materijali, neka mi prati PP. blagodaram odnapred :D

Јас имам две прашања за читалната... Дали работи во колоквиумската недела? И дали работи за викенди? :smir:
Za za vreme na kolokviumska ima raspored na vrata, koga e chitalnata prazna/slobodna, a za vikend nz ...
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.213
Поени од реакции
935
Aнглиски даваше потписи вчера?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom