Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

IronTrooper

The King of Cool
Член од
27 март 2007
Мислења
1.496
Поени од реакции
32
Драги Јанев - 600
Таки - 600
останати - под 400 нема
вака: ако некој не може да положи некој предмет од прва година, било кој (сега, порано не знам како било) и мора да плати како би поминал тогаш тој/таа е ретардиран/а. Крај

Инаку бројкине се смешно високи... Веројатно сите си имаат тарифа, ама 600 евра за математика и економија?!?! па што ги напрај ти, менаџмент:)?!
 
Член од
12 јануари 2009
Мислења
356
Поени од реакции
17
вака: ако некој не може да положи некој предмет од прва година, било кој (сега, порано не знам како било) и мора да плати како би поминал тогаш тој/таа е ретардиран/а. Крај

Инаку бројкине се смешно високи... Веројатно сите си имаат тарифа, ама 600 евра за математика и економија?!?! па што ги напрај ти, менаџмент:)?!
800 menadzment :D
Ova veze neam, ne navlagam no na pocetokot negde od forumov imase staveno ''cenovnik na uslugi'' i tamu vaka stoese :)
 
M

myspirit

Гостин
kako ubavo site si se pravdate nikoj nisto ne znael nevini dushicki, kako vie ubavo si znaete, cenovnik ni domashnite od profesorive ne im go znaat ama sigurno ste slusnale muabeti taka e najlesno da se kaze
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
kako ubavo site si se pravdate nikoj nisto ne znael nevini dushicki, kako vie ubavo si znaete, cenovnik ni domashnite od profesorive ne im go znaat ama sigurno ste slusnale muabeti taka e najlesno da se kaze
А??? Што сакаше академскиот граѓанин да каже? Изгледа го немам потребниот вокабулар па не ја сфатив поентата на постов.:nesum::toe:
 
Член од
12 јануари 2009
Мислења
356
Поени од реакции
17
kako ubavo site si se pravdate nikoj nisto ne znael nevini dushicki, kako vie ubavo si znaete, cenovnik ni domashnite od profesorive ne im go znaat ama sigurno ste slusnale muabeti taka e najlesno da se kaze

citiram : akademski graganin go drzam indeksot vo raka guzva od profesori no mc nikoj ne go svaka
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
А??? Што сакаше академскиот граѓанин да каже? Изгледа го немам потребниот вокабулар па не ја сфатив поентата на постов.:nesum::toe:
Глуп си чим не ја сфаќаш, пер она е ниво над нас. Она математика го положила. А и студира, па убаво и е кога ја викаат академски граѓанин.

Од сигурни извори, сестра му е на Чак Норис.
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.985
Поени од реакции
5.604
Баталите тарифите... Меѓународна сигурно се полага во 13:30? Ревизија во 16:00? Меѓународна требаше до 93 страна? :raz: :pos:
 
Член од
19 февруари 2006
Мислења
1.768
Поени од реакции
31
Драги Јанев - 600
Таки - 600
останати - под 400 нема

И не, не се замарам да ги знам цениве на професорите, туку ова го имам слушано од мууабети и не ни планирам да платам за некој испит што ми вреди партиципација за скоро една година.
аман бе .....хаххахаха и Таки имал цена.... :))))) побогу :pos2::pos2::pos2::pos2: нај лесно ти е да си научиш:pop:
 
Член од
3 март 2009
Мислења
288
Поени од реакции
31
Баталите тарифите... Меѓународна сигурно се полага во 13:30? Ревизија во 16:00? Меѓународна требаше до 93 страна? :raz: :pos:
ама признај дека ти се интересни муабетиве, барем малце?? не? :pipi:
зошто да не се информираме за последните случувања на економски, И напоредно со тоа да се(ги) зезаме мајспирит(сестра му на чак норис), и бомбона(роднината на драге јанев), од кои за особа 'а' поврзаноста со чн е шпекулација. ;)
 
Член од
31 октомври 2008
Мислења
265
Поени од реакции
41
samo ako mu kazam na bratmi-cak noris ima da ve natepat ubavo:vozbud::pos2::pos2::pos2::pos2:
дружино, да се вратиме на темата , остај Чак Норис( неговата светлост), кажете маркетинг истражување....... дали треба онлине деловите и како изгледа колок...утрре полагаммм..:jaj:
 

Very Nice Girl

Нојс
Член од
25 август 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
160
Муабетивее.... ни 2 динари не ви вредат, боже сачувај :tapp: Отворете си фан клуб на професориве, дискутирајте си и напињајте си додека на нив уопште уво нема да ги зачеша за нас
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom