Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
19 мај 2008
Мислења
1.925
Поени од реакции
485
Nekoja informacija za Makroekonomija od Slaveski sto dava na tret kol. i ako nekoj go ima listot za gl. 9 da go stavi ako moze!!!
 
Член од
13 јануари 2009
Мислења
1
Поени од реакции
0
Ima li nekoj sobirano prasanja marketing sto se pagale do sega na kolokviumi(od ovaa godina)?
Ako ima neka pise.Odnapred Fala :salut:
 

-IVANA-

Lady Marmalade
Член од
26 август 2008
Мислења
278
Поени од реакции
1
moze li nekoj da mi kaze po kolku bodovi nosat zadacite matematika i ako imam edna neresena kolku bi mozel da mi odzeme? pozdrav
 
Член од
31 јануари 2008
Мислења
56
Поени од реакции
1
Aj nekoj so polagase matematika denes, prasanjeto od teorija za amortizacionen plan so zaokruzeni anuiteti, kolku tocni odgovori imavte?
 

filipmakedonski

Македонец
Член од
25 ноември 2007
Мислења
1.278
Поени од реакции
31
Некој од вас студентиве да е на е-бизнис да ми појасни некои работи што би ми помогнале за одлучување дали да го одберам тој смер на економски?
 
Член од
5 август 2008
Мислења
558
Поени од реакции
180
Дали некој знае што е финтава со пријавување семинарски работи на студентски прашања? Многу шпекулации кружат на факултетов дека мора да земеш тема за семинарска (од професорот што ќе ти предава во 4ти семестар) за да завериш семестар. Дали некој бил на студентски да праша што е работата?:salut:
 

*MajA*

I love myself...sometimes I don`t
Член од
22 април 2008
Мислења
215
Поени од реакции
8
И јас слушнав за семинарските, а и точно е тоа. Мора да имаш пријавено без разлика дали е во 4 семестар или сега. Зошто? Појма немам.:toe:
 
Член од
21 декември 2008
Мислења
171
Поени од реакции
5
Задолжителни стручни трудови се обработуваат во третта и во четвортта студенска година. (овие трудови се заверуват во индекс)
 

*MajA*

I love myself...sometimes I don`t
Член од
22 април 2008
Мислења
215
Поени од реакции
8
Да. Само што оваа година без разлика во кој семестар ќе земеш семинарска мора да ја имаш пријавено пред да пријавиш испити, за разлика од претходната година кога се пријавуваше во било кој семестар.
 

Chains

империја
Член од
15 август 2006
Мислења
761
Поени од реакции
678

Поздрав до Мац))

Епа народе маркетинг и менаџмент in the bag!Извините на фалењево ама навистина се осеќам ко да сум дипломирал!
Инаку маркетинг не ми се виде толку тешко,мада тоа може да се должи на тоа што на сите ни беше научено ептен!

Едит-отидов на славење!
 

Ikunomist

Здрао
Член од
26 октомври 2008
Мислења
16
Поени од реакции
1
Ima li nekoj sobirano prasanja marketing sto se pagale do sega na kolokviumi(od ovaa godina)?
Ako ima neka pise.Odnapred Fala :salut:
Има на блогот... http://ekonomski.wordpress.com

последно се објавени од 3тиот колоквиум.. свежи од вечерва :smir:
инаку добро е да го испечатите тестот по маркетинг од трет и да го однесите во мавровка..или на у ес бе може... малце промиција на блогчето да напрајме... баш е обемен... 26 прашања од 30... на 4 не ми текна :(... од кои едно го знам прашањето ама не ги знам одговорите....

маркетинг има од 3т и од прв... од втор нема... јебига немав време тогаш...

менаџмент има само од 2 колоквиум... ама никој нека не го зема тоа за мерило оти беше најлесен.
ако најдам време - што не верувам оти допрва имам полагања.... ќе напишам нешто од трет менаџмент .. ама некако избледено ми е веќе...
 
Член од
21 декември 2008
Мислења
171
Поени од реакции
5
KOlega veruj mi deka ima mnogu poloshi predmeti od Marketing i Menaxment.
Ali milo mi e sot si polozil.:smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom