Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

-IVANA-

Lady Marmalade
Член од
26 август 2008
Мислења
278
Поени од реакции
1
Ova prijavive ako sme polozile na kolokviumi sega koga ke gi polagame tretive treba da gi predademe ili kako?
 
Член од
9 октомври 2008
Мислења
90
Поени од реакции
3

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.989
Поени од реакции
5.615
Кога се испитите по Маркетинг, Менаџмент и Меѓународна???
До два бев на факултет, како немаше истакнато списоци??? Ќе ги уништам оние на студентски.
 

tomsaso

Пемпере
Член од
10 септември 2005
Мислења
1.387
Поени од реакции
339
Кога се испитите по Маркетинг, Менаџмент и Меѓународна???
До два бев на факултет, како немаше истакнато списоци??? Ќе ги уништам оние на студентски.
и мене ме интерсира за меѓународна...

да се надеваме нема да ме интересира за менаџмент и маркетинг...
:toe:

утре ќе одам да видам дал ќе ми дат потпис по менаџмент и ќе видам за меѓунардона макретинг и менаџмент и ќе ти пишам...

инаку потписи меѓународна кога се змеаат ?
 
Член од
21 декември 2008
Мислења
171
Поени од реакции
5
Menacment ne se ni maci da zemes potpis nema da dobijes osven ako te nema na site spisoci. Nemase spioci za fevruarska do 13 h na fax.
stom 10 e sabota neznam dali rabotat ali ke ima so ke polagaat pa ako se raboti ke te zivestime:helou:

Ova prijavive ako sme polozile na kolokviumi sega koga ke gi polagame tretive treba da gi predademe ili kako?[/quot

kaga ke go prijavis ke pises kolokvium i ako padnes nedaj boze ke ides naispit so istata prijava taa rabota si ja vrsata ass ti samo idi prijavi si i pisi kolokvium :helou:
 

tomsaso

Пемпере
Член од
10 септември 2005
Мислења
1.387
Поени од реакции
339
Ajde eden pozdrav od faks..

1. Menadzment na 05.02.2009
2. Marketing na 06.02.2009
3. Megunarodna na 14.02.2009
4. angliski na prvi ili 2ri beshe mislam

Za cudo me imase na spisokot po menadzment...
a samo na 2-3 bev potpisan...
Interesno bese sto poveketo sto ne zedoa potpis ne zedoa oti ne bea dojdeni na vreme... - gi vrakase tie sto vleguvaa posle nego...

toa e toa zasega.. pozdrav
 
Член од
31 јануари 2008
Мислења
56
Поени од реакции
1
Da ne znae nekoj angliski od kolku saat se polaga i kade?
I ako imate nekoja dopolnitelna informacija vo vrska so materijalot PLS
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Еднаш кажа некој дека лани сметководство имало најмногу паднати на 3 - от колоквиум. Што беше толку тешко на него? Малку материјал е и не гледам нешто премногу тешко. И ако памти некој да каже дали имало од последните лекции, за поврзаноста меѓу финансиско и менаџерско сметководство?
 

tomsaso

Пемпере
Член од
10 септември 2005
Мислења
1.387
Поени од реакции
339
Еднаш кажа некој дека лани сметководство имало најмногу паднати на 3 - от колоквиум. Што беше толку тешко на него? Малку материјал е и не гледам нешто премногу тешко. И ако памти некој да каже дали имало од последните лекции, за поврзаноста меѓу финансиско и менаџерско сметководство?
Не беше тешко...

Финтата беше што дотогаш беа само вадени прашања од збирка...

на трет колоквиум тој ги составува прашањата.. јесте да се потешки и мора да се учи од книга и тоа убаво..

после од тоа на крајот нас ни го исфрли.. рече само дефинициите за менаџерско сметководсвто и сл.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom