Другарска љубов меѓу машко и женско... има или слабо?

Член од
31 август 2010
Мислења
84
Поени од реакции
4
Ако те разберах нешто....
Онтопик:Читајте погорно мислење :)
"Мала" печатна грешка :)
Има мал пропуст, Не постои другарство додека не се заљуби во најдобриот другар кој го прочитал внимателно ќе сфати :)
 
Член од
13 август 2010
Мислења
956
Поени од реакции
1.099
Аман бе сите ли се заљубувате во другарите, зошто да не постои другарство меѓу машко и женско.... јас мислам дека може да постои и постои.
 

-G-

Успешен
Член од
15 јуни 2009
Мислења
636
Поени од реакции
255
Аман бе сите ли се заљубувате во другарите, зошто да не постои другарство меѓу машко и женско.... јас мислам дека може да постои и постои.
Малос јутрос..
 
T

theTinule

Гостин
Nemoesh da drugaruvash so tip sho misli deka nema drugarstvo megju mushko i zhena.
Kaj takvite stvarno nema.
 

MadA@FakA

Black&White
Член од
4 август 2006
Мислења
1.046
Поени од реакции
104
зошто велите дека нема ?

Може звучи чудно, но таква љубов имам со бившата на еден од другарите. Нормално сите околу нас се свесни за тоа што поминало, ама па и на никој не му смета. Од женската популација таа ми е и најдобра другарка. Сега девојчето што си е гром си Е и ако сака нешто со задоволство ќе прифатам, ама поентата ми е да кажам дека дружењето не ни е само заради тоа што некој сака нешто од другиот, едноставно се пронајдовме за трескање зелени :)
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.714
Поени од реакции
19.835
зошто велите дека нема ?

Може звучи чудно, но таква љубов имам со бившата на еден од другарите. Нормално сите околу нас се свесни за тоа што поминало, ама па и на никој не му смета. Од женската популација таа ми е и најдобра другарка. Сега девојчето што си е гром си Е и ако сака нешто со задоволство ќе прифатам, ама поентата ми е да кажам дека дружењето не ни е само заради тоа што некој сака нешто од другиот, едноставно се пронајдовме за трескање зелени :)
Ахам да и ја така викам дека дружењето вие чисто ради што сте се нашле у тресење зелени, абе момче малку да те заведе има да те прегори(ако е така гром ко што викаш), има да го ебете другарството во рок од 2 минути максимум:)
 
Член од
24 октомври 2010
Мислења
2.434
Поени од реакции
244
Другарството е поврзано со разум-логика, а со женско освен магија неможеш ништо друго да имаш.
Нема потреба од многу зборење :toe:
 

Sipy

Dr.Sheldon Cooper
Член од
9 јануари 2011
Мислења
170
Поени од реакции
31
Постои другарска љубов помеѓу две лица од спротивен пол...али сепак на нас машките ни поминува по некоја мрсна мисла:drk: за неа хаха:pos2:

--- надополнето ---

Па и сексот е другарство нели? :pipi:
Се согласувам! :)
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.111
Аман бе сите ли се заљубувате во другарите, зошто да не постои другарство меѓу машко и женско.... јас мислам дека може да постои и постои.
postoi i drugarstvo, no mozhe da prejde i u neshto povekje - -filmchevo ke vi gi dolovi i razjasni tie momenti na slabost - ama dur od fevruar -No Strings Attached 2011.

 
Член од
1 февруари 2011
Мислења
4
Поени од реакции
0
Jas sum nov na forumot pa da vi kazam na mene so mi se ima deseno....Imam drugarka ako mozam taka da ja kazam 7 godini ziveeme kako brat i sestra si znaeme se za nas no letovo sto pomina se smuvavme i od togas pa navaka nons top taa ima deckoj i jas imam devojka i se krieme nikoj da ne ne "vidi" i mozam slobodno da kazam oti pomegu masko i zensko nemoze da bide drugarstvo mora da se sluci nesto..............
 

MartinFCB

Fcb
Член од
22 октомври 2010
Мислења
317
Поени од реакции
47
Имам другарка, не ја познавам долго 6-7 месеци многу и верувам се, но сепак мора да се има сипматии спрема најдобрата другарка. Незнам некако се мислам дека таа ке ми одговара, тој карактер и се. Незнам, незнам, незнам.:pipi:
 
Член од
1 февруари 2011
Мислења
4
Поени од реакции
0
pa ako si mislis deka ke ti odgovara mozes uste sega da si zavrses rabota.........probaj si srekata :toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom