Драга Кајгана

Статус
Затворена за нови мислења.

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.433
Поени од реакции
19.635
Eи Драа да ти еу : ) и нато

Па штокур банира сфештоебач за исти набутувачки шалгаџиски муабети, исти тија такфи што ги рока он по сфи теме. Пиќе :icon_mrgr:
А најкрио ми е што немога да гласам у KSC за драм ен бејс траку, ма што и да е битно ск дозна скејтербрејн се враќа. А боровница и цфелко у исти дн џоа спанаќ да си еа нели?:ROFLMAO:
 
Член од
23 март 2014
Мислења
1.471
Поени од реакции
1.242
Јаооо, овој виртуелен свет ме измори денес, се враќам ја у реалност :pipi:
 

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.210
Поени од реакции
11.803
Добро утро Кеј, welcome back!

Неам спиено до 12 на пладне не знам од кога. Битно се одморив, вечер ќе имам сили за на Бреговиќ. Мајка еве ја возбудена за вечер, она мислам му е у топ десет фанови на Белите дугмиња. Со неа секогаш е интересно на концерти, back to the youth и е. :)
Thank you for the tickets, кај и да си. ;)
 
C

Castiel

Гостин
Кеј

Добредојде назад...Све е супер освен фактот што со ''браќава'' нема соживот..како е можно цело време да праат инциденти па притоа да се праат на будала и да се праат наивни...и доста сите глумат братство и единство кога едноставно со нив нема соживот....Ете ги пак 3ца претепале и на крај тој што јадел ќотек и казна добил...и со нив соживот? да беа луѓе да живееш ама со неандарталци нема таква работа...ама ако ни е..кога си ќутиме и седиме мирни вака ќе ни праат...дур сите се на нивна страна цела држава и полиција а ние па си седиме мирни од страв ако ни е...нека продужат вака...дур си трпиме ако ни е...
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: osa

Lil Lamb

Сакам да се родам одново.
Член од
7 април 2014
Мислења
258
Поени од реакции
282
Ej се врати Кајги, сега слободно можеме да си ги искажуваме маките пак :D
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
Еј не смее никој да зуцни, а и зошто да не...
Утре има да биде унга бунга пола ден и и пола ноќ.
Времево е тиња и ги чекаме пензиите :icon_lol:, често се прашувам дали е толку многу тешко колку што кукаме, многу е тешко а малку кукаме но сепак е многу, шо вика попот на јутуб опушти се и се предај на Бога :icon_lol:...

Си мезам оревчиња од оревот наш единствен кој не го фаќа мраз на пролет и не мрзнат оревите на него...

 
G

Gricko_

Гостин
Untitled0.png Untitled1.png
So wrong on so many different levels.
Многу се нервирам кога читам глупости, непроверени и неповрзани работи од дипломирани студенти.
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Моментот кога седиш во кафич со две девојки, од кои едната ти се свиѓа, и одеднаш ти отвараат тема за фудбал: "Томи, гледаш ти фудбал?" Си велам во ум 'е не ти гледаш'.
И така тие си почнуваат муабет за фудбал, јас само седам и ги слушам, и почнуваат (нормално) за тоа кој е убав фудбалер, ова-она...и одеднаш едната вели " мене Ливерпул ми се многу симпатична екипа". :eek: Јас сиот во шок, се засркнав од чајот. :D
 

Prince

PsyTrance, Musica Psychedelica
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.160
Поени од реакции
2.987
Маче ,

После долго време сфатив дека не вредит да се нервирам , да си го земам здравјето за некој небитни работи или кој како шо рекол.
Конечно ми текна и се свестив дека то е непотребно. Почнав работите да ги гледам на друг начин.
Утре , да скокниме до Скопје , дека вечерта имат журче. Конечно нешо убо , солидно.Па да си се пожуркаме , ќе си поскокаме и све остало . Идемееее јако !!!! :ROFLMAO:
Биди ми поздравена ;)
See ya on the trancefloor.

5:13
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom