Драга Кајгана

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
Драга,

Премногу ми фали личноста во потписот, братот мој!!!!!!!!!!............................

ФАЛИШ ЛЕГЕНДООООО!!! ПРЕМНОГУ НЕОПСЛИВО ~!!!! СЕ ГЛЕДАМЕ ГОРЕ БРАТУ................
Како идеше песната на ликот што го одбележа осмо моментот: Овде е бездна тука се е грешно, верувам дека е се поинаку.....таму на друго место !


ИМЕТО ТВОЕ ЌЕ ЖИВЕЕ ХАРД
И СПОМЕНИ ТУКА СО НАС ДО КРАЈ
СЕКОЈА ПОБЕДА Е ЗА ТЕБЕ ЗНАЈ
ЌЕ ДОЈДАМ И ЈАС ВО ТОЈ ПЛАВО БЕЛ РАЈ !!!!
 
F

FuckYouAll

Гостин
Драга :love:

имаше еден филм со Адам Сендлер и далинско...
епа јас денес се чуствувам како него, пошо ми се чинит дека сум прескокал некои работи во животот, све што паметам е не толку добро...:cautious:стварно неможам да се сетам на нешто убаво, и не зборувам за концерти/журки... туку за нешта како љубов, среќа, возбуда, романса...
Стварно морам да си ги преиспитам целите, што ако имам пари а немам со кого да ги поделам, или што ако им помогнам на моите а на крај ги разочарам ?
cold-desert-kings-of-leon-lyrics-old-too-young-Favim.com-180846.jpg

Ај, ќе си легнам, не ми се ни спиет.
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.532
Поени од реакции
33.735
Hey Kay

vetuvam deka ne sum raper, nesakajki rimava,
znaes, sustinata na zivotot e da najdes nesto vo denot sto te raspolozuva.
ili vo nokjta.
se dur ispunuvas kvota, you be good.

lele pak raperski sleng, niso togas, need to bounce yo, peace,








bitch.
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
Кајганче!
Секој пат кога ќе се изгубам, откривам нови начини за да се пронајдам. Нови мотиви за кои цврсто ќе се фатам и ќе си помогнам да изникнам повторно од под земјата, како кокиче. Внатрешната борба е најлоша, зачинета со сомнеж, анализи, толкувања, страв и притисокот да ги донесеш најдобрите одлуки а притоа да ги одбегнеш последиците кои сам би си ги нанел со одлучувањето. Но, подобро е да мрднеш макар и со најмал чекор, отколку да останеш заглавен и да вртиш кругови.
Видиш ја како си се замарам со мојот живот и неговото одвивање, наместо да се замарам со туѓите? Многу е поубаво тоа чувство Кајганче, штета што некои тоа можеби никогаш нема да го искусат. Луѓето ќе зборат за тебе, без разлика дали правиш добро или лошо. Останува на тебе да останеш цврста личност, со чиста совест и мирен сон, да продолжиш да се бориш за себе и да си го бараш местото под сонцето.

p.s. I'm bringing sexy back :cool:.
 

Зајче

Бело, и тоа!
Член од
13 септември 2008
Мислења
3.439
Поени од реакции
3.945
Драга ...

да ми беше секоја испитна успешна како оваа сега, веќе ќе спремав докторат :icon_lol:
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.105
Поени од реакции
13.657
Драга,

Знаеш дека тамара и катарина се на одмор во куба? Е како не?! Па земи читај малку весници со значајни содржини... :)
 

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
Драга К,

Сабајлево мојот најдобар другар си замина на пат, поточно месец ипол препоставувам ќе остане и ќе се врати повторно, ќе поседи еден месец и потоа ќе оди во друга држава да живее. Драга К, дали ова е живот? верувај не е зошто? која е таа држава која те примамува да се иселиш од неа? сите луѓе кои ги познавам помалку или повеќе заминуваат или се во план тоа да го сторат...

Драга К, битно си купив два килограми банани и истите ги изедов а сега на ред е киндер чоколадото.
 
Член од
4 февруари 2014
Мислења
2
Поени од реакции
0
ееее значи на кајгана рамна и нема!! кои непотковани се вртат по она другине форуми, посебно без-надежниот црнобело, ужас! седете си тука (y)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom