Драга Кајгана

Статус
Затворена за нови мислења.

Гладиус

notusually
Член од
14 август 2008
Мислења
5.508
Поени од реакции
1.728
Кеј,

Знаеш коа имаш срцка асистентка и коа ти е толку жал што идниот семестар нема она да ти држи вежби шо сакаш пак да презапишеш предмет кај шо е она?
Епа така ни е на цела група сеа. Една душеста, црвена у косата, една мила со вкус за облекување... Да де, ептен е јака.
За таквите ко неа викам да си ги стаиш на привезок и со себе да си ги носиш сегде.
Anyhow, времево може и малце погнасно да биде, не го предизвикувај.

Поздрав,
Гладиус
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
Се договоривме за утре по крстот фрлање рано рано, ми објаснија првин до кладилници ќе се оди, добро викам ама јас не учествувам во таа игра, си знам јас среќа во комарот и во љубовта немам :icon_lol:.

Денеска се надминав себеси луѓе уууууууууу гужви ама добро е не се жалам супер е еј, се чувствувам исполнето ми се чини во од креирам магија на желби исполнувања околу мене. Како и да е средив некои работи и понатаму со ред само ќе си одат по автоматизам.

Паметен сум суперпаметен, силен сум психички и физички наоѓам мали секојдневни подароци на среќа околу мене.
Велам не се плашам од ништо..... лажам. Само од едно нешто пак да не ми се скрши срцето, а ми фали љубов маме му ебам :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:...


 

Cassaro

Паразит
Член од
15 февруари 2012
Мислења
3.306
Поени од реакции
10.320
Драга си пуштам нешто тужна музика пошо сум депре и одеднаш нешто Црвена Јабука некое песниче.Глеам спотов чоече склоп од Николас Кејџ и уште една не ја знам пошо не ми идат имињава може и тој не се вика така.Почнав да рикам од смеење , моите ме прашаа да не сум психо малце.Спотов е добар,ама само за смеење.

 
L

.Lost Angel.

Гостин
Драга кајгана и така помина и овој ден глупаво запустен :confused: место убава вест ја слушнав негативна ... место да се случеше нешто сега испадна сосим 3 али јбг тоа можеби и некогаш ќе биде ...
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Драга Кајгана...

... денеска Рики сефтоса со три поени. Доминус Оптим се одјавува! :sneaky:
 
Член од
25 јануари 2009
Мислења
2.008
Поени од реакции
917
Драга К.

Ах зар има нешто полошо од човечко суштество? незнам од каде потребата за лажење , неискреност и глума? толку ли е тешко да се каже вистината во лице? ах али јебеш га не се сите глупи ко мене да се искрени... и све да плескаат у фаца....не ме сфаќај погрешно не се жалам од такви луѓе....до душа и жал ми паѓа за нив...пошо увек на крај се се дознава...дали порано или подоцна маските паѓаат... никад не ми биле јасни овие работи...ќе да е до мене...ма за све сами сме си криви во животот... така да едини кривец за све што ми се дешава сум ја и никој друг...се надевам еден ден ќе ми дојде памет...само се плашам да не биде премногу касно....

 
Член од
10 октомври 2009
Мислења
502
Поени од реакции
113
Драгаааааааа од кога не сум ти пишала значи незнаеешшш, едвајј чекам да се раздении...да помине вечерва и се што се дешаваше во неааа..:D
чекаммм НОВ денннннн
 
S

StormRage

Гостин
Ае ко прво за многу години.
Второ, мислев поладно ќе е за капење али таман беше :)
трето... се изнервирав со охриѓаниве, варошани охрид го напраја варош за Водици, секоја година... толку немаат организација овие или шо? Варош е 5% од охрид -_-
 
Член од
10 мај 2010
Мислења
2.727
Поени од реакции
1.970
Блажо а зел за жена Мара, ама ваа не била невина, и сеа мислат шо

да стават на чаршавот, а немале кечап и ставиле сенф.....

Утрето комшиите прашуат:

---Море шо е воа ж'тило, кама крв?

---Абе Блажо мој каа ебе, и ж'шката пука....
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Се наоѓам во момент од животот кога сум најдалеку од тоа што сакам да бидам.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom