Драга Кајгана

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
10 јануари 2011
Мислења
238
Поени од реакции
306
Леам солзи веќе пола саат, си ја поплавив пижамата, тешко ми е... :place:
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Драга моја мила драгичка...

I'm back home, maybe.... ладно надвор да се прибериме :)
 

city

Модератор - технократ!
Член од
1 март 2005
Мислења
2.780
Поени од реакции
276
Кајгано,

денес петок е ден со големо значење за мене. Едвај чекам да заврши неделава и да се наспијам како човек. Темпово на работа ме убива сериозно. Времево исто. Обврскиве исто.

Летово само што заврши, а мене сериозно пак ми треба одмор :)

Кајгано, ти посакувам убав ден.
 
M

Mussolini

Гостин
zdr kajgi. pred se prosti so pisam latinica ama ness mrza me fajka da instaliram mk tastatura. znas kajgi, od den na den gubam se poveke i poveke nadez. mi ide da kazam oti diplomata so ja imam po informatika e edno obicno sranje so ne mi vrede apsolutno nisto. se so znam e deka site tie znaenja so gi imam ke treba da gi zaboravam i deka talentot i zelbata ke treba da gi pustam da go nose vodata nekade u pizdu materi. u ponedelnik pravih posledniot colloquio i oste nisto. veke gubam nadez deka ke me viknat... drugo nesto nzm so da ti kazam osven tva... ness ubavo u se tva e so mos utre ke odam za ch pa ke se izloftiram od site tie nervozi... preku kur znaci... covek od se da se demoralizira i razocaruva.... veruvaj, ne sakas da si na moe mesto kajgi.... ostani pozz
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.357
Поени од реакции
4.879
Драга..
Напливно ?!? навлегувам во друга димензија. И ич кур не ме боли.
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
Д.
денеска бев многу засрамен, глупав, ретардиран, се најлошо....се мразам себеси. не сакам повеќе да им излегувам пред очи на тие луѓе.
глупав ден, тапа ден, никаков ден, не можам да замислам што ми се случи. зошто баш мене вакви срања ? :tapp:
глупак....уф колку си се мразам...:mad::mad::mad:
 
Член од
16 јуни 2011
Мислења
684
Поени од реакции
1.193
Драга,
Петок ка петок....Само едно нешто ме радува а тоа е што утре ќе можам да се наспијам...за вечер Хмм!!! Не излегувам ќе си се излежавам дома по малце да се одморам цела недела во пат ми помина -.-
 

Cheross

COOL BOY
Член од
27 август 2011
Мислења
548
Поени од реакции
381
Утре шо убо си планирав да одам на баскет.ко денес ми се јавија дека утре ке сум цел ден ресен на работа..тое..ах овие париве ке ме јадет жив.
 

• Tαммι •

Гостин
Драга,
за многу краток период многу работи ми се разјаснија за што и како е денес. И за другарство и за љубов и за се. :) И се сменив премногу па не им одговарам на луѓето ваква каква што сум сега... тоа е веќе не живеам по ваши правила ваш живот.
Остај тоа, утре одам на екскурзија 1 неделна едвај се спакував во куферон, се надевам не заборавив нешто затоа што не знам каде ќе го соберам.
Друга битна ствар, ја пропуштам забавата на ЦПБ 15год. постоење и 45год. Работнички. :(
Многу ми е криво ама ајде ...почнува уште малце сезона па се враќам во форма во живот... живеам за тој момент.
И така Кајге, јас одамна не сум ти пишала па да си кажам муките :)
Ајт љубов до тебе.
:love:
 
Член од
14 август 2010
Мислења
5.507
Поени од реакции
5.818
Кајги,
Аааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа главатааааааааааааааааааа ќе ми пукне, олку да ме болела не памтам одамна, што да правам? апчиња никогаш не пијам ама сега осечам дека мора, а којзнае и дали имам дома :confused:, најдобро ќе биде да го исклучам компјутеров и да си легнам, може нема да ми замине ама барем нема толку да ме боли:(
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Многу сте ми Тин Шема со мислењава у последно време. Сите ко совет да барате.

Јас иначе си бев на пица у Бисер. Најбоље пица евр! И то.

П.С. Ептен звучам форевр алоунер со ова што не допишувам дека не бев сам туку со поубавата половина али ај...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom