Драга Кајгана

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
14 август 2010
Мислења
5.508
Поени од реакции
5.821
Кајги,
Многу ми е досадно, нема што да правам:(. Од досада спуштав слики за телефонот, и сега цел десктоп ми е ишаран:confused: А многу ме нервира што не се гледаат сликите, не знам која е која, зашто само една икона стои за сите. појма неам како да го поправам тоа.
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
Д.
не сакам да се повторувам секоја недела ама....НЕДЕЛА КО НЕДЕЛА, ТАПА ДЕН.......
дури ми е досадно и да спијам бе. спиев до сега ама не се издржува повеќе.
на ТВ како и секоја недела пуштени се репризите од некои синхронизирани турски серии, што гласовите веќе и во сон ги слушам.....едни исти.
не би било лошо да си излезам малку на воздух, ај ча-0
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
369
Поени од реакции
700
Кога ќе размислиш поубаво, никогаш не си нè видела мене и Супермен во иста просторија, нели?
 

~Bunny

Magic wand...
Член од
13 септември 2010
Мислења
902
Поени од реакции
1.266
Мило,

Случајно но со намера така изгледа стоеле работиве.Бура од емоции и наврени солзи во очите така се разбудив утрово.Без причина или пак причината е тука но сакајќи да си покажам колку сум силна се обидувам да ја потиснам во себе? Навидум се е толку познато.Но не не знам се очигледно е дека сеуште учам. Секогаш постои работа плус која не сме ја знаеле. Полно ги има оние кои го кажуват своето сакам,но малку се оние кои го живееат своето можам. Ако утрово не се чуствував добро,сега сум сосема океј.За моево добро расположение заслужен е тато :) Прекрасно поминатото попладне со него направи за миг да ми се поправи расположението. И така....

Бај бај.
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.661
Поени од реакции
9.972
Да ја е*ам сестра му на Новак Џокович ако ја има... ми го отекоа патлаков од статуси и муабети за него. Ме заболе за него... :/
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.371
Поени од реакции
4.903
I am I . Нејќам никој освен нив двајца на моја маса. Џабе ви е.
 

Forrest Gump

низа1
Член од
12 ноември 2009
Мислења
7.038
Поени од реакции
29.618
Кајгич денес сите патишта водат кон Париз. 40 години од смртта на големиот Морисон. Вечна му слава....

 

blackswallow

Do you believe in life after love?
Член од
30 јуни 2011
Мислења
105
Поени од реакции
84
имав најубав ден конечно после милион нервози:cool::D
 

Vespertine

The Ugly Duckling
Член од
22 септември 2009
Мислења
2.932
Поени од реакции
3.387
Ја се шиша, фризура ми е за нигде, ако ме видиш у град не ми се смеј.
:unsure:
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Бррррррррррррррах!!!!!
I'm back!
Идам да се туширам и да спијам, ако не ме мрзи, ќе ти кажуем утре како било на Бroken Бalkanz!
 
Член од
14 август 2010
Мислења
5.508
Поени од реакции
5.821
Кајги,
Повторно јас, да ти кажам дека го најдов времево во 1 на полноќ да пишувам CV, најдов огласи за работа, па со помин нека е:), ај да не те замарам и тебе досадна ти станав. Bises
 
Член од
15 јуни 2011
Мислења
386
Поени од реакции
98
Не знам ни како да почнам а камо ли да завршам некоја мисла.... Чувствата ми се заспани мислам
(надевам се ќе се разбудат во скоро време оти ми е стварно тапа... не знам како се чувствувам)
 
Член од
16 јуни 2011
Мислења
684
Поени од реакции
1.193
Драга,
Човекот што не го гледаме скоро никогаш дома,човекот што за се ти кажува ДА! Човекот што ќе те расплаче но по 2 мин.знае како да ти ја врати насмевката на лицето.Тој човек што ,, Твојата ќерка веќе порасна,, нема никогаш да сака да го слушне,човекот што не покажува дека му значиме не не гушка не не бакнува но доволно е да го погледнеме во очите и ќе видеме дека кога ние се
смееме се смее и тој. ♥ Тато
Да не е мојот татко мојот живот не би бил олку убав х))
Му благодарам што е Секогаш покрај мене и ме подржува во Се х)
Те сакам Dadyyy...:*


 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom