Драга Кајгана

Статус
Затворена за нови мислења.

КвикСилвер

Модератор
Член од
28 март 2010
Мислења
4.544
Поени од реакции
5.855
ДА ТИ ЕБАМ ДЕНОТ ГЛУП ТУП! ВЕЧЕР УШТЕ ПоГЛУПО ЌЕ БИДЕ! МРШ!
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.796
А бе му викам оти не ја префрла на наши табли колата чекал 001 да излези, излегла ама некој колега му ја зел. Се насмеав ајде цајканска работа му викам 007 зошто му е 001 :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:, Џемалили Бонд :D.
Слабо камен бре што е ова поминаа изборите и готово мртва сезона :D, Немој да флертуваш со мене тука на лице место има да те потиснам ни закон ни казна од 1500 евра не ме плаши, лелеееееееее :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:. Опасна работа....

 

~Bunny

Magic wand...
Член од
13 септември 2010
Мислења
902
Поени од реакции
1.266
Драга

Монолог да. Добро бар секогаш знам да се ислушам до крај :)
 
Член од
24 јуни 2011
Мислења
20
Поени од реакции
14
драга ..
во мојов живот само една работа научив .. НЕ Е ВО РЕД ДА ТРЧАШ ПРЕД ВРЕМЕТО !!
 
Член од
14 август 2010
Мислења
5.508
Поени од реакции
5.821
Кајги,
Кој ќе оди сабајле на факс:confused: Го чекам професорот 2 недели да стави една оценка, уште тоа треба да видам што имам, денес за еден др предмет видов ставил на нет професорот, а не како овој да одам до тетово за една оценка, не за друго туку може да ми стават погрешна оценка, не еднаш ми згрешиле.
 

Зајче

Бело, и тоа!
Член од
13 септември 2008
Мислења
3.439
Поени од реакции
3.945
Драга ....

раце ми се тресат, ми се плаче, не знам што да правам ... а вечер идам на одмор ................................................................. ако ме нема после 12 дена знај сум скинала конци ... ајт у курац све да иде!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom