Драга Кајгана

Статус
Затворена за нови мислења.
I

Intex

Гостин
Кајги, испив пола литро домашна, и сега сум неверојатен.:D

Другарчето си оди, ама поарно да го отруеме, отколку у авион да го пуштиме lol:D

http://www.youtube.com/watch?v=9kAdLiizR-4

Слушај чудово каде пичат многу солажи, сајзерот е врв исто. И еби се ај.
 

~Bunny

Magic wand...
Член од
13 септември 2010
Мислења
902
Поени од реакции
1.266
Драга,

Ми влезее гулаче во соба :) Душа мала какво беше преплашено.Едвај излезе,ако ме прашуваш мене јас сакав да ми поседи малце ама не подобро .Инаку од денска почнуваме со учење:p Ама сериозно овој пат затоа што еве се ближат тестирањата.Имам потреба од едно јако кафе,и идам да си направам зошто во спротивно нема кој да ми направи! Повели ако си за кафе...
П.С ми се допаѓаат ептен новиве смешковци:love:
Бај бај **
 
S

Shimamoto-San

Гостин
Несомнено ве прифаќам но површно ве чуствувам, за жал, тука чинам јас не припаѓам:cenzura:
 

Гладиус

notusually
Член од
14 август 2008
Мислења
5.508
Поени од реакции
1.728
Кајгано, полагаш полагаш, и пак ист број на колоквиуми за полагање до крај. Никако да се изретчат...
Инаку многу сум си психички нестабилен деновиве, па кај и да е ќе си пукнам и емоционално, така осеќам. Многу работи ми се собираат и ме маваат у психа. Ќе најдам деновиве време да седнам да си ја прочистам малку главата, пошо мисливе се која на каде фатила, натаму си останала. Хаотично до максимум.
Бев едно време ваков и реков дека нема да си дозволам да се вратам на ова. Сега ќе пробам да се сменам, ама нема да ветам дека повеќе нема да се повторам истиот јас.
И има нешто во луѓето што не го сфаќам. Или мислат дека немаш очи, или дека џабе ги имаш пошо не ги користиш.

Ај да не те замарам многу, пошо ако ти се распишам на темава шо ја почнав, отидовме во неповрат.
 

stick figure

#MiaSanArsenal
Член од
2 мај 2010
Мислења
4.811
Поени од реакции
3.705
Морам да ти кажам малце си ми грда оти името ми е под сликата :/
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615

А picture is worth a thousand words.
 

bonbon4e

100% крејзи :P
Член од
4 септември 2010
Мислења
226
Поени од реакции
17
Ја по обичај тука си прашувам.. :unsure:

Што е финтата со трофеите ? o_O
 

Natural-girl

Morphine
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
5.246
Абе многу ме мрзи денес... изглеа меѓу сите други срања и дека спиев некои 5 саати преку сила. Ај да дослушам ова и се гасам. Вакви јаки беа пеачките и песните порано, сеа е се Lady Gaga шит и поп-рок детски песнички. Добро, ај да не испадне изигравам алтернативна старица, еве оваа е опасна али само у песнава.
 
Член од
14 август 2010
Мислења
5.507
Поени од реакции
5.818
Драга,
Па ти имаш нов имиџ:). Ми се допаѓа ама ќе ми треба малку да се навикнам на овој хехе. Денес прекрасно си поминав, повторно изигравав професорица:) ама на помали деца, само колку беа мирни баш се зачудив. Би сакала во иднина на такви слатки деца да предавам, нема нешто подобро од тоа да се биде професор. Се надевам дека таа желба ќе ми се исполни. А сега мора да се вратам на учење, ау овие испити- никако да завршат. Ти се верува ли драга, петок последен час ќе презентирам, е значи до крај се мора, ќе не умрат. Океј на позитивна страна да гледам-конечно и јас да завршам после толку напорни години.
 
Член од
8 октомври 2009
Мислења
821
Поени од реакции
301
Драга Кајгана

Одамна не сум поминала тука. Гледам се е подновено.
Толку ми е чудно и не можам да се снајдам:confused:
Нека е за убаво(y)
 

Kaiser

Hidden Fortress
Член од
6 мај 2011
Мислења
3.202
Поени од реакции
2.443
Времево е толку убаво што е жално да се седи дома, време да се прошета и фати воздух :).
 
Член од
13 април 2008
Мислења
7.589
Поени од реакции
6.945
Мала, вака апдејтирана не ми се свиѓаш. Messed up си ми некако, ми личиш на заглавен студент кој книга не отворил 2 месеци и се надева дека за 1 еден ќе апсорбира доволно за едно 6че .. Труеш и на ФБ да знаеш, гледам лајк-мајк и на тебе ти убациле.

-.-'
 
Член од
18 април 2010
Мислења
2.647
Поени од реакции
3.548
Тапа ден.
Уствари тапа недела.Наместо да се радуваме за 10 јуни, тие ни трупаат по 5 теста на ден.:mad:


п.с Ама твојот нов имиџ е добар.:cool:
 

Vespertine

The Ugly Duckling
Член од
22 септември 2009
Мислења
2.932
Поени од реакции
3.386
Кд стана сабајле осети дека имам нож забодено на грб, и боли ме, неможу да га изваду а ке зар’ѓа. Искочи надвор за да најду некој да га извади нож од мој грб, ама никој нејќе да се нафати, викав ако га извадив може да умру. Викав ми боље такој да си живу као ке навикну... И што да праву сга ја?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom