Драга Кајгана

Статус
Затворена за нови мислења.

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
Драга Кајгани4ко!!!!!1

Зошто си овозможила бришење на јузери, лелелелеле сега што ќе правам без сите пишманџии :(

Остај ова на страна, имам друго нешто да ти кажам.

Кискинов crew (сам) vs. wot crew (он, девојка му, tomi devil и logix) во табла.

Резултат, 13 - 11

:icon_cool
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot

kIRe9

OK. u'r right
Член од
4 март 2009
Мислења
1.419
Поени од реакции
73
охо на ново а...
јаааа иам апс енд даунс
ама не ти пишувам ме мрзи..
иам и пријатели у животов за кои немам време да им раскажам све..
ај чаос
 
N

navivacka

Гостин
Ама кајги

Еве ме пак.Нешто многу ми се спие,дали е од учење или нешто друго незнам...а ми се излегува ненормално многу..Дали оваа вечер ке си легнам порано за прв пат после 3 години?не ми се верува дека ке дојде до тоа...и ти гледам некако се уште си ми жолта,се уште ли си болна?аааааа не ти кажав:tapp:прееска несакајки ми падна чашката од раце и се скрши:nesvest:моли се мама да не примети оти тешко мене...не за друго од Италија се:vozbud::vozbud::vozbud:ај слушни ја ова песна...омилена ми е



одам да те дочитам и да продолжам со скапањето над книгата,не за друго имам колоквиум за 2 Недели и морам да се спремам максимално:nesum:
 

Blackout

An emotional retard
Член од
14 мај 2009
Мислења
1.690
Поени од реакции
451
Анано
Јееееееј!!!
Завршив!!!
Резултати чекам сеа.
Дома е супер, најубаво, сакам дома да живеам почесто.
Само ке ми фали клупата, и ке ми фали да ме гледаат како јадам и ке ми фали шмизлата и Скарлет Јохансон и таа со прслукот и невидливите луѓе и тие шо се дереа на кеј....:back:






ама те лажам,нема они да ми фалат!
 

AlternativeF

госпожата од втори
Член од
1 мај 2006
Мислења
4.830
Поени од реакции
7.574
Драга,
Не волем бе, не-во-лем! Мрч-мрч! Цел ден го слушам ЏорЏе БалашевиЧ, знаеш?
Продачу ону нашу кучерду на лакат :party3:
Денес имам желба да направам глупост. Цел ден...
Цел ден правам некои непродуктивни и полудебилни муабети.
И, да, дознав дека она дознала дека сум била у бизнис релација со другарка и пред милион години и што сме правеле, и другарка и и раскажала у детаљи, ама она нејќеше да ми признае, а ја уствари не знаев што она знаела и затоа ја прашав и после дојде Цаци и на сите им ја скрши кичмата. И сега сум во искушение и јас да и раскажам за она другото, ама нема:kez:
Ај чао.
(Официјално се прогласувам за безмозочно суштество. Фала однапред на честитките)
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
A? Шо мислиш ти?
Како се чувството да имаш оцени само по 3 предмети, а све друго оставаат за прекраснава октомвриска недела шо претстои?
Верувај ми не сакаш да знајш.
Стоки. Крвта да можат ќе ни ја исцицаат.

И пак тие се жртвите,а не ние шо мораме да ги учиме оние срања од типот: шо читал Франческо Петрарка кога бил во смртна постела или пак да се мислам како била конструирана Атреевата ризница.
Во глава имам многу непотребни податоци стварно.
Работи шо не ги очекувам се случуваат,пак јас крива за туѓата неодговорност.

Кој пат да го фатам?

Бла бла, одам да си мерам температура, ќќќчао
 
К

кременко

Гостин
аууу на крај на денот се изнервирав :tapp::tapp::tapp:
анти вирус :tapp:
е ке одам сеа без анти вирус па да видам до кај ќе стигнам
ае ојдов јас ,неможам поеќе да пишам,оти ке тропнам нешто што не е за тропање и ке промашам и такт и све

воздра....:smir:
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
добра вечер
драга како си? ја сум добар, си седам и си те разгледувам тебе. вратов ме боли ужасно, кој знае како сум спиел вечер лошо :toe: ми треба мнооогу добра масажа. денеска на школо знаеш дека по се ме станаа ама БУКВАЛНО по се :kez: по секој предмет ајде Дарко сигурно се договориле сите професори да ме прашуваат само мене. склучиле договор за да ме зафркнат ама ја нив ги зафркав :vozbud: по се што одговарав ја си сум задоволен и мислам дека солидно по се си одговорив. дури замисли една професорка ме праша тоа што го немаме учено и сите одма скокнаа и уште замисли вика па што ми е гајле ја го прашувам дарко и тој има да ми одговори. ма што да ти одговорам жено божја кога го немаме учено, ја немам надпросечна интелегенција и ќути за голена среќа ѕвони и не ми пиша ништо :baeh: инаку ај што к*р ме боли за школово, туку утре предчувствувам дека ќе биде јако :vozbud: ае чао сега
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
Кајганче!
Па каков прекрасен ден!Уживав, едноставно уживав!
Дури и кај Пандев поминав солидно, што ретко се случува:icon_lol:
Си се смеев со колегите, си се смешкав сама на себе заради вчерашната утакмица, се смешкав и љубев со љубениот, абе мераци!
Сакам секој ден ваков да ми биде или барем сличен!Тоа не значи дека сакам секој ден Пандев да го гледам ок?!:pos:
Не се чуствувам уморна иако знам телово едвај чека да легне во постелата.Душата се` уште ми игра, мило ми е заради тоа:).
Баи!
 
M

marsovka

Гостин
Зошто си овозможила бришење на јузери, лелелелеле сега што ќе правам без сите пишманџии :(
Тој не е со сите :nesvest:
Само 2 саати за предомислување :nesvest:

Асиде бре :nesum:
Пола асални јузери отидоа у пм , еднаш да се нафураш и толку ти треба ....

Кајги

Таман мислев дека сум убава испадна дека сум паметна е ситуацијава :pipi:
Еми ако :)
 

Крусер

Тотем Пума
Член од
4 јули 2008
Мислења
3.552
Поени од реакции
1.606
Кајгана! Гледај ги. Екстровертите. Среќните. Храбрите. Успешните. Сфати дека тие ја имаат целата среќа во своите раце и знаат како да ја искористат.

И потсети ме дека јас не сум таков. Потсети ме дека не можам да бидам таков и дека е илузорно тоа да го барам. Потсети ме дека, за тоа да го постигнам, потребно е да се сакам себеси повеќе од другите. Потсети ме дека за тоа е потребна храброст да ги поништам и апстрахирам другите луѓе и да се ставам себеси на прво место, а другите да ги направам само нешто што мене ми дава корист, а ништо лично нивно.

И потсети ме дека тој нежен звук, кај го барам, таму не е.



Поздрав, Кајгана, и добра ноќ.
 

МургоДШит

Чаршиска џукела
Член од
3 ноември 2008
Мислења
128
Поени од реакции
19
Драга Кајгана,

За нова година сакам да научам мултитаскинг.
 
M

Mario Gómez

Гостин
Кајгано ќе ме нема викендов, одам за Струга три дена, поздрав и добро дружење со останатите супер јузери.:helou:
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Да си патриот е права ствар :oeoeoe: денес на репертоарот имам музички колаж од Петранка Костадинова,Војо Стојановски,Виолета Томовска и неизбежниот Јонче Христовски...ми доаѓа да земам пушка и да се одметнам в планина....за Татковината напред :salut:
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
Кајги
Исто како и кај Земзела така е и кај мене :)
Дојде долго очекуваниот ден големиот празник за нас Македонците :smir:Радосен сум бе:pipi:минатата год на овој ден упали и кладилница :) дај пак денеска нека влезе нешто немора толку:toe: За денеска немам некои посебни активности после фудбал малку ќе играме и така поздрав кајги
:vmro:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom