Драга Кајгана

Статус
Затворена за нови мислења.
R

redhead

Гостин
Кајги,
како ми летна одморот, не ги ни осетив деновите.
Втор ден на работа, и никако да се навикнам.
Полош период не сум имала дo сега, т.е полоша година.
Се пореметено, се.:mad:

 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
Одиме и вика уште еден човек да собериме, прашувам кого добив одговор не сум го знаел, и излегува човекот како не го знам заедно во каубојското учевме :icon_lol:. И пак истата тема надвор дури го чекавме овај, се објаснив дека не ми се прави муабет за тоа затоа што не е убава тема :icon_lol:. Исто му кажав со пријателката ја честам зелен чај (кафе требаше ама таа чај порача постела :icon_lol:). Прво спомнување таа тема знам дека е актуелно ама немој сега бре да се објаснувам дека манијачки се однесувам затоа што условите налагаат така :icon_lol:, ајде бре и само излегуваат звуци од мојата уста, како во основно пред табла на испрашување аааааааа аааааааа ааааааа ааааааххх :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:, смени ја темата заповеднички се обратив :pos::pos::pos::pos::pos:. Се ми се одмили реков ни чајот ни ти ни темата сега да се објаснувам тука аааааааааааааааааааааааааааааааааа....

 

CELTIK

magionicar
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.909
Поени од реакции
839
kajgano mori k"""""o edna ot ne me poslusa ot ne na pustis da si sa karame tro za izborive
hahahahahhahahhahahahaha
 
L

.Lost Angel.

Гостин
Драга моја кајгана кажи дали има нешто поубаво од ова? да си имаш девојка и да си бидете сами на одмор имали ? НЕМА :cool:

beach-boy-couple-girl-love-Favim.com-422363.jpg beach-love-sea-Favim.com-321256.jpg beach-love-sea-water-Favim.com-322086.jpg beach-love-two-Favim.com-177510.jpg
 

Attachments

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.537
Поени од реакции
14.670
кајги ми се јавува другар ми ме буди од спиеење и ми вели :
ајде тале честито ќерќичка голема да расти и јас сиот втф му викам брат го згреши бројот шо го згреши туку ти арен си шо прајш :)
и кажувам на баба ми вака и вака на сила ме направија татко, баба ми вика ко така да замесам нешто кифли крофни за ќеркати :)
touche good old lady, touche :D
 
Член од
16 јуни 2011
Мислења
684
Поени од реакции
1.193
Драга,

Деактивирав фб. :vozbud:
Баш ме интересира до кога ќе можам да издржам.
Btw утре денот ќе ми биде многу возбудлив, ми играат Манчестер со Реал, каква утакмица... неможам да дочекам . :coffee:
 
Л

Лигеја

Гостин
Kevin Lomax: What about love?
John Milton: Overrated. Biochemically,no different than eating large quantities of chocolate.

Трауматичен,суптилно спротнат,сатански дијалог инфилтриран во мојот живот од 1997 на кој се сетив токму баш денес.
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
Кајганче!:icon_lol:
Како слатко си се смеам посабајлечки:icon_lol:Знам дека е по малку злобно, али од кога се виде "колегијалноста" на колегите стана напета ситуацијата.Се смешкам пошо нивната омилена професорка, која се дуваше ко паун велејќи дека ќе треба постојана присутност и презентации на часот, за да имаме дозвола да го полагаме на испит(пази, испит не колоквиум), почна да ги заебава уште од почеток на последен семестар:icon_lol:.
Ах море моржу еден скапан моржосан, ти ќе ми бараш присуство а сама не знаеш да се појавиш на предавање.Ако заврне дожд или снег, ако задува мало ветре, ти дома си седиш на топличко и ги шмркаш медените срциња и домачицата, а студенти те чекаат на факс.Арно ти текна да не известиш еден ден пред предавање, шуќур!
Верните лижачи на шмрковините твои сигурно лежат болни во постела, додека ние другите обични смртници се радуваме што утре ќе иаме предавања само од 1 до 2ипол:icon_lol:
Long live the морж! Шмрк :icon_lol:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom