Драга Кајгана

Статус
Затворена за нови мислења.

~Bunny

Magic wand...
Член од
13 септември 2010
Мислења
902
Поени од реакции
1.266
Три пати браво за мене! Цацко ме тераше? Да да он е крив не сум јас.
Овој пат се надминав себе си... Ха :cautious:
 
M

Mussolini

Гостин
лепото, можно е до крајот на месецот да си дојдам за мк на неколку денои.. јоој колку ке е моќно ако и само ако се оде как шо ми е замислено :pipi: и да: надевам се оти ке има некоо собиранка додека ке сум доле :D

 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Џанаци и алкохоличари мразам највеќе и искрено се надевам дека ваквите што не им се живее животот ќе им го отстапат на некои што се борат за него :mad:
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
Ајде 24 саати само на вода до утре ова време :icon_lol:.
Ми вика стомачни, кој стомачни море три вежби по 20=60, шест серии такви 360 стомачни во ден :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:. Ми вика креатинот во глава ме мавал :icon_lol:.

Брачка платете шо сте должни немој за 100 евра да си ја распиме живеачката, јас ова нема да ти го спомнам ама ти треба сам да се сетиш.

Еј одам и Љутвио го јачи моторот в место во 10 саатот, Гоце вика не се спија навечер :pos::pos::pos::pos::pos::pos:.

Секогаш кога ја слушам добивам чувство за качување на планина, Нара како жена ми асоцира ама знам дека не е за жена туку имињата на песните им ги даваат по древни градови.

 
L

.Lost Angel.

Гостин
Драга кајгана денеска сум се смеел на другар ми како мрдната ороспија :pos::pos::pos::pos: сакал да ги научи жените како дишат јаоооооооооо мајке ми дај ми мотика во чело :pos::pos::pos:
 

Емкаа

the worst thing about prison was the dementors.
Член од
14 мај 2008
Мислења
4.923
Поени од реакции
12.416
Драга те искењаја за сите пари на твитер. Кајганџии од сите страни, обединете се!
 
Член од
1 декември 2011
Мислења
2.680
Поени од реакции
3.053
Nothing makes me more productive than the last minute.
Okay, last 5 minutes.
Samo ne znam do koga vaka... :D
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
Д.
знаеш дека не сум многу по телевизијава, не сакам да гледам глупости и често го одбегнувам ама ова го гледав со зината уста. Се или нешто. :X3: не ја гледав Лила туку натпреварувачката :love: абе срце беше.
бомба, устварни не бомба туку авион. малку на крај ме изнервира наместо со 500.000 (во нејзината кутија) таа си замина дома со 158.000 д. :facepalm: ама како и да е, беше најубавата личност што последно сум ја видел на тв, без разлика дали на спорт, вести, филм или емисија. аххх бе, штета што е постара од мене, плус од штип била :unsure: недостижна.....
п.с некој ако ја гледал нека ми го каже презимето да си ја најдам на фејзбук :love: , оти потполно го заборавив, лигавејќи се по неа
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.537
Поени од реакции
14.670
колку сум завлезен во англискиов последнава недела, абе на другар ми цело време му дофрлам нешто на англиски, едноставно затрескан сум во јазикот ми се чита на глас по цел ден.
преку ден баба ми ме вика да и читам пошо англискиот и е лексилиум природен, одма кома паѓа кога ќе се расчитам.
иначе денеска 5 годишнина од клубот каде што почнав пред 5-6 недели да тренирам, искрено сум исполнет од таа пријатна атмосфера во клубот, добиваш еден респект од сите членови, и никој не те омаловажува особено ако си новајлија како мене, како едно големо семејство, тие 2 часа тренинг ми се како терапија за тоа психичко оштетување што го добивам на daily basis
 

thisisnoizy

Good things take time
Член од
29 јули 2010
Мислења
2.007
Поени од реакции
2.043
Kajgana,

Bev vo Avstrija so devojcheto. Top provod. Mnogu kje mi pomogne patuvanjevo, kje mi sluzhi za vo idnina. Mislam deka ja zacvrstivme baegji vrskata. Ja podgotvuvam Kajgana, toa e, kje me nema za nekolku meseci, jbg.

Shoot out to Luki Junior za pomoshta (y).

On topic, let me introduce you to the high life
. e3e377dc72f111e2b68522000a1fb1ee_7.jpg

and the superiority..

ba40bc1472f111e295e122000a9e2965_7.jpg
 

*LittLe heart*

*најубави очи-ЗЕЛЕНИ*
Член од
14 јануари 2008
Мислења
751
Поени од реакции
289
Ако мудруваме добиваме барем нешто видливо.....барем насмевка? Несакам да мудрувам ми станува безполезно, сакам само опипливи работи, мали ама што носат многу радост. Кога си ја средувам собата сфаќам дека имам мал милион глупости што и не ми вршат некоја работа, но се слатки, малечки со некоја убава боја или форма, можеби незабележително ама ми извлекуваат насмевка кога ќе ги погледнам. Лоша одлика се приврзувам за сенешто и неможам туку така да ги фрлам. И да тој што ми го украде ланчето од Верона, срам да му е......па не е вредно бижутерија е, ама е, т.е беше единственото нешто што премногу ме поврзуваше со сестра ми.....не е битно.....недела ко недела помина малку поангажирано отколку вообичаено.......:pipi:
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
Кајганче!
Стварно не знам што праам се уште будна у ова време коа треба веќе да сум во кревет.
Почнав да ти пишувам нешто изопачено па се откажав.Сакав прееска да преведам нешто - и од тоа се откажав.Уште нешто има што ми стои над глава, ама од тоа не знам дали да се откажам или уште еднаш да покажам трпение со надеж за среќен крај(или почеток).
А кога ќе ми текне дека секогаш сум се борела, некако чудно го прифаќам ова откажувањево.Али шта чеш, коа нема фидбек, со сила убајна не бива.

п.с. ваљда ќе си легнам у скоро време, иначе фати таму метлата и избркај ме.
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Д.
знаеш дека не сум многу по телевизијава, не сакам да гледам глупости и често го одбегнувам ама ова го гледав со зината уста. Се или нешто. :X3: не ја гледав Лила туку натпреварувачката :love: абе срце беше.
бомба, устварни не бомба туку авион. малку на крај ме изнервира наместо со 500.000 (во нејзината кутија) таа си замина дома со 158.000 д. :facepalm: ама како и да е, беше најубавата личност што последно сум ја видел на тв, без разлика дали на спорт, вести, филм или емисија. аххх бе, штета што е постара од мене, плус од штип била :unsure: недостижна.....
п.с некој ако ја гледал нека ми го каже презимето да си ја најдам на фејзбук :love: , оти потполно го заборавив, лигавејќи се по неа
Трајкова:D.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom