Драга Кајгана

Статус
Затворена за нови мислења.

^^GoRiLLaZ^^

Happiness...?
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.735
Поени од реакции
7.983
... најавна шпица.

Све нека иде уПМ.

Едно вакво да имам и ништо друго не ми треба у живот, бар да знам дека цел живот ќе бидам среќен.


... одјавна шпица.
 

bokser_mk

Баксуз
Член од
29 јануари 2012
Мислења
1.361
Поени од реакции
1.827
еее Кајги кајги конецно помислив дека мозеби работите ке тргнат како што треба дека конецно ке се среди нешо али ме пресеце бе кајги како гром од ведро небо ме сецна убаво + им викав дека е погрешно и дека не треба да се праи тоа така они не ке прават ама не ми е ЗАл за нив бе кајги не ми е ни иц зал него јас што ке ги сносам последиците од нивните грешки е тоа ме напинја бе кајги до кога ке плакам јас за грешките на некои непромислени луге(ако мозам и така да ги нарецам)
цекам денот само кајги да дое да ми пукне филмот:mad:
и така денеска убав ден беше али некои одредени слуцуванје ми го расипаа нишо нема друго
3 месеци сеа у мизерија заради тие гомна.....
и прв пат ти пишувам на кирилица
цао и добра нок кајги се слушаме...
 
Член од
17 август 2006
Мислења
1.531
Поени од реакции
123
Незнам више што треба да мислим за људиве, тија што збора дека нема искреност тие се баш најнеискрени, тие што збора дека свите глумат тие се најголемите глумци. Колку и да сакаш да бидеш добар према некого толку појќе сваќаш дека треба да бидеш лош и безчувствителен. И да ако од некого се срамиш немој да бидеш дел од неговиот живот, едноставно нели?
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.357
Поени од реакции
4.879
Драга,
ќе ги туркам дома скалите. Се разнежив пустиот.
3 недели без ganj, немам ни грам инспирација..
 
N

Nessa Alcarin

Гостин
неможам да престанам да се смеам :pos: пред малце ја превиткав ногата на камче и ужасно ме боли а јас неможам да ја тргнам насмевката од лице бе Кајгич... Се плаче во вакви ситуации а не се смее... Што мазохист ќе бев .. Како и да е, ако е скршена или пукната за прв пат гипс во животот :vozbud:
 

*LittLe heart*

*најубави очи-ЗЕЛЕНИ*
Член од
14 јануари 2008
Мислења
751
Поени од реакции
289
Малер ме тепа од сабајле како петок 13ти да е......Уште од 6 саат ме затера и никако да се откачи од мене. Барем една убава вест да слушнам, барем нешто убаво да се случи..немора да е којзнае што, доволно е барем насмевка да ми извлече. Цврста, цврста....неможам веќе попуштам. Исто како да се движам по конец кој во секој момент може да се скине.....Животов со мене се однесува како да сум на тренинг со строг тренер кој и после сите сили мисли дека пак не ми извлекол максимум.....па неможам веќееееее....:mad:
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.228
Поени од реакции
6.709
К.

Петок навечер...вообичаена ситуација:сите се спремат за излегување
ситуација кај мене:учам математика. лудница...

 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
Почнаа кладилнициве да ги затвораат и преименуваат и на мафијата маф и е планот :icon_lol:. Дури и К. не е тоа што беше ако не плаќа за паркинг тоа Аудито на скопски таблици му е, што значи лизинг, кога стаса тој човек на лизинг кола да купува значи стварно криза е :icon_lol:.
Одам јас и булевар Ацко велики писта кај црквата нема возила порано тука не можев да преминам пешки сега оро можи да се игра на лежечки цајкан сред улица, заебана работа :icon_lol:.
Нетрпеливо го чекам новото поскапување на бензинот за да го наполнам цел резервоар со бензин сега евтин ми е :icon_lol:.
Инаку супер пари има љубов нема моментално, ама и љубов ќе има :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos: .


 
П

Пепси_

Гостин
Мило ми е што може да си гледам цициња и добро обликувани газиња скоро секој ден,ме мотивират плус....нешто како 3 во 1.
 
Член од
24 февруари 2012
Мислења
1.556
Поени од реакции
2.355
Кајгич, тешко е човек да остане неизвалкан во сета таа нечистотија наметнета од модернизацијата, која е предводена од сјајот на алчноста. Потклекнав пред тој сјај, не останав доследна на тоа - постојано ќе заповедам и ќе им се покорувам на своите заповеди. И дали единствена важна цена е онаа која самите си ја препишуваме ?!?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom