Драга Кајгана (виртуелен дневник)

InStealth

Лабаво лавабо
Член од
10 февруари 2015
Мислења
221
Поени од реакции
560
Д.К

Не се сеќавам последен пат кога имам заспиено без деметрин.Е вчера ми се деси чудо,се смеевме до бесвест ,се изморив и заспав како бебенце до него :giggle: Филин' фри аген !
 
Член од
14 март 2014
Мислења
473
Поени од реакции
1.163
Она кога времево е супер,сѐ наоколу е супер,со сите си супер иии ти си супер.
Интересно не велам не.
:свиркам:
 

Dr. Wish

Outstanding Сasual Dating Authentic Maidens
Член од
23 септември 2013
Мислења
2.393
Поени од реакции
2.794
Kako se zalim. Ne samo sebe,nego i cela drzava. Kako se rodiv tuka... Za se da patis za se.
 

shumecha.tableta

Модератор
Член од
26 декември 2013
Мислења
3.323
Поени од реакции
17.775
Кајгич, ја на пример, во слободно време си играм скриен предмет - сама со себе.
Остај тоа што секое сабајле мобилниот не знам од кај ми титка, него веќе половина час барам едни тренерки и маичка, ко во црна земја да пропаднале.
Барем да имаше некое далинско што титка на топло/ладно, а не овака бесцелно да лутам и барам.
До душа јас и да имам далинско за далинското - и тоа ќе го изгубам. :vrtioci:
Али шо ќе праиш, тоВа е. :D
Не бе, не можам да си отидам, без да ти кажам чао. o_O
Ај, чао. :D
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
16.238
Поени од реакции
36.508
Tao Night Club или како и да се вика на железничка тоа дупката, ми го потекоа со песниве за вени сечење цела вечер, од 8 се почнати со рандом српско.....ово мало срече нече, некој на ова вени може да си пресече.
 
Член од
17 јуни 2013
Мислења
42
Поени од реакции
50
Добро бе, во кој замислен свет живеат машките шо си мислат дека е прејако да помини со колата со 80 на сат покрај тебе во некое уличе мало никакво? :zver:Демек ние чупињата на газ паѓаме ко ќе сфатиме дека мангупот не не’ собра на хауба за малку? Или јас сум грешка, па другите женски сакат вакви работи? :tapp:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Поетот од Вевчани со патолошка шизофренија вчера се нажалил и плачел дома (жими Стојна моја плачел ама ајде) зошто немал да му даде 23 денари на скитник за леб ама затоа летоска се спрдаше со убиството на Ангел и гајле немаше. Како може вакви ликови да ги лајкате/да имаат 30,000 фолоуерс на ФБ појма немам. Поарно Тентов ќе го аднам на ФБ барем приказни ќе читам, иако може измислени, барем немаат ништо злобно во нив.
 

Cassaro

Паразит
Член од
15 февруари 2012
Мислења
3.312
Поени од реакции
10.332
Кеј,

Ја немам напуштено реалноста долго време, утре ќе се преобрнам осеќам.Само да ги преслушаме пациентине и после лесно е.Се враќам прееска дома татко ми мава зума, не го допирам.Среќа не го држат живците ко порано па стана после 2 саати.Излегов сабајле у 12 и цел ден шетав наваму натаму.Пиев кафе кога станав, пиев пиво , па кафе , па виски па изедов кило риба кај баба ми и дедо ми, па глеав вардар и на крај Федерер го исплеска Раонич по брза постапка.Класа си е класа бе драга.Ќе дочекам ли МЗТ да игра евролига...Едно време даваа предлози у фан клуб за серии , сеа ништо еј.Звучам ко шумеча, заебано.Ciao bella
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.661
Поени од реакции
9.972
Пази се Европо, Вардар надоаѓа. :icon_lol:
Сега на раат ќе можам да одспијам некој саат бар. Утре пак ме чека напорен ден, од работа на утакмица, од утакмица пак на работа.... Уствари кое утре, ене го 6 саат каде е.
Тежок е овој живот Комитски:icon_mrgr:
 
Член од
13 јули 2010
Мислења
1.373
Поени од реакции
1.596
Драга,

"She has a million dollar smile" , очи не можам да тргнам од нејзе !:sramezliv:
 
Последно уредено:
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.847
Поени од реакции
72.510
Има нешто што никаков живот во странство и лесно заработените пари не можат да ми го донесат :цицки:


И Висла почувствува како е да се игра во Комитското дувло :icon_mrgr:
Втора година по ред ќе го напаѓаме фајнл форот :icon_mrgr:

Утре, СИТЕ НА СТАДИОН!!!!!!!:aplauz:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom