До колку саат навечер имате излез?

Член од
21 декември 2005
Мислења
661
Поени од реакции
7
ne mi go ograniguvaat izlezot ama posle 4 saat pocnuva majkami da mi se javue na sekoj pola saat za da prasa dali sum dobar i koa ke dojdam doma mora da e budna za da vidi dali sum gladen.
 

dexter

Бадијала!Форум
Член од
16 јуни 2005
Мислења
472
Поени од реакции
3
Абе ме пуштаат до кај 1-2 да речеме, но ја не седам повеќе од 12 саат. Стварно е досадно у Тетово. Нема интересен ноќен живот, нема шо да се прави.
 
Член од
2 февруари 2006
Мислења
1.500
Поени од реакции
160
Види ги сите бе многу касно 1-2, мене ми викаат порано да се вратам 5-6 саат денски, не да лутам по темницине. :)

Се заебавам, можам кога сакам да се вратам (што да правам никој не ме сака), кога идам на журки ваму-таму и во 5-8 сабајле зависи до кога трае, а ако нема ништо знам и во 1 да се вратам. Иначе многу смешно ми било кога излегов од дома вечер се вратив утре дента попладне (прво во град па после кај една другарка сама дома останала, страв да не и биде :wink:), дојдов дома јадев набрзинка и чао мамо и си отидов. Мајка ми ваква остана :nesum:
 
S

Sith_Lord

Гостин
У принцип неограничен- ако останам до 8-9 сабајле ќе ми се јават еднаш за рутинска контрола и толку... :)

Sith
 

princess

DaRe tO DrEaM
Член од
8 јуни 2006
Мислења
245
Поени од реакции
0
ЃАВОЛЧЕ напиша:
Обично до 2.30-3.00
Им се имам јавено да им кажам дека ке закаснам, ама ке ми речат глеј да не ти прејде во навика,....женско си, секакви ги има...уф коа ке ми го кажат ова:vozbud:
me 2:)
 

Мармеладова

Tale of the inexpressible
Член од
21 април 2006
Мислења
1.743
Поени од реакции
184
:toe: обично се враќам околу 3 не оти до тогаш имам излез него послем досадно ми е
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Неограничен ми е излезот.:motor:
 

asterix_m

Регулатор
Член од
19 април 2006
Мислења
2.765
Поени од реакции
33
Јас имам обврска рано да се вратам, најкасно до 06 ам
 

Мар мар

Take me to paradise
Член од
9 август 2006
Мислења
1.294
Поени од реакции
11
Mene najcesto mi vikaat da se vratam do kraj 1 i pol ama jas sekogas si prodolzuvam taka da so i da mi recat dzabe im e-jas pak po moe si teram
 

Batistuta

..пак од скриен број...
Член од
16 февруари 2005
Мислења
1.945
Поени од реакции
50
Јас уште од копиљ сум со неограничен излез. Нема потреба од ограничувања, кој е паметен знае што прави па и 3 дена да не се прибере а тие што прават глупости и 10 минути им се доволни за тоа :icon_lol: :wink:
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
sch00lGirL напиша:
Неограничен ми е излезот.:motor:
Ова првпат го гледам, со оглед на твоите години, а родителите низ скопје :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom