До и Од модераторот на подфорум Религија

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
44.772
Поени од реакции
82.788
Ми ги избриша постовите за твојот спасител Алистер а Хефта? :pos:
Брише постови кои не му одговараат, дури и си дозволува да ги уредува.
И Златикчевичикиус (или како и да се вика), е иста сорта.

Нив не ги занима дали ги прекршуваш форумските правила него дали им се свиѓа постот што си го пишал.
 

Хептаграм XI

Ἱερὸς Γάμος
Член од
13 февруари 2010
Мислења
11.958
Поени од реакции
11.968
Брише постови кои не му одговараат, дури и си дозволува да ги уредува.
И Златикчевичикиус (или како и да се вика), е иста сорта.

Нив не ги занима дали ги прекршуваш форумските правила него дали им се свиѓа постот што си го пишал.
Погрешно ги преместив во тема Прочка но подфорумот бил Историја. ОДИ ПРОВЕРИ! Не веднаш јадење слатки!
Пратив порака до супермодератори да ги преместат во соодветна тема тука во овој подфорум, бидејќи по грешка ги преместив на погрешен подфорум.
Обожавате да јадете слатки и да судите погрешно.

Абеее :)
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
44.772
Поени од реакции
82.788
Погрешно ги преместив во тема Прочка но подфорумот бил Историја. ОДИ ПРОВЕРИ! Не веднаш јадење слатки!
Пратив порака до супермодератори да ги преместат во соодветна тема тука во овој подфорум, бидејќи по грешка ги преместив на погрешен подфорум.
Обожавате да јадете слатки и да судите погрешно.

Абеее :)
Нит знам што си правел сега, нит ме занима.

Ја зборам за стандардна пракса која ја применуваш цело време.
 

Хептаграм XI

Ἱερὸς Γάμος
Член од
13 февруари 2010
Мислења
11.958
Поени од реакции
11.968
Нит знам што си правел сега, нит ме занима.

Ја зборам за стандардна пракса која ја применуваш цело време.
Пак ќе кажам, јадење слатки ништо друго... вие сакате да јадете слатки и да нема последици и потоа пак да јадете слатки како модератор ве брише или казнува бидејќи вие јагниња, ништо погрешно не правите :)
Ајде малку самокритика кога доаѓате тука на подфорумов и пишувате сешто... ќе може?
 

Хептаграм XI

Ἱερὸς Γάμος
Член од
13 февруари 2010
Мислења
11.958
Поени од реакции
11.968
Објективно?
Необјективна самокритика мислам дека не е воопшто критика :) Така да, ДА - по можност објективна самокритика бидејќи php и sql сешто трпат, може сешто да излезе од умот на човекот кој што не размислува и само крши прсти по тастатура.
Но тоа го знаете веќе, нема да се учиме на тоа повторно и повторно и повторно...
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
44.772
Поени од реакции
82.788
Пак ќе кажам, јадење слатки ништо друго... вие сакате да јадете слатки и да нема последици и потоа пак да јадете слатки како модератор ве брише или казнува бидејќи вие јагниња, ништо погрешно не правите :)
Ајде малку самокритика кога доаѓате тука на подфорумов и пишувате сешто... ќе може?
Има правила форумов. Ја коа доаѓам аутоматски ги прифаќам, или ме казнуваат.

Тоа е премисата, а не дали твојата, или идеологијата на Златкчевичиус се поклапа со мојата, па според тоа да ми ги бришете постовите. Си има таму правила: да не си оф топик, да не се понашаш непристојно и сл.

Но, кога вие (кои сте тука да заведете ред) не ги почитувате тие правила, тогаш ја се префрлам у мод - секој нека праи што може.
Ја ќе пишувам што сакам, вие употребувајте ги овластувањата според ваша желба (пошто не можете според според установените правила).
 

Лаик

Фираун
Член од
4 август 2018
Мислења
1.491
Поени од реакции
3.227
Моментално ја слушам Крушево абер пристигна додека ви го читам дијалогот,се надевам дека нема да се лутите...:kafence:
 

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
4.866
Поени од реакции
9.546
може сешто да излезе од умот на човекот кој што не размислува и само крши прсти по тастатура.
Дали и ти од сопствено искуство со самокритика го заклучи тоа или за цело време коректно и објективно пишуваш?
 

Хептаграм XI

Ἱερὸς Γάμος
Член од
13 февруари 2010
Мислења
11.958
Поени од реакции
11.968
Дали и ти од сопствено искуство со самокритика го заклучи тоа или за цело време коректно и објективно пишуваш?
Се трудам да е објективно и коректно, но не секогаш успевам во тоа...
Дали ти на подфорумов религија следејќи ме насекаде по подфорумов, пишуваш објективно и коректно последните 2 дена?

Не треба другите да ги прашуваш, СЕБЕ СИ се запрашај и поправи во иднина... така оди тоа. САМОКРИТИКА напишав
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
44.772
Поени од реакции
82.788
Oбјективно, овој модератор на религија е ваљда бољи од прошлиот. Тоа не е доволно. Прошлиот беше прилично лош.
 

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
4.866
Поени од реакции
9.546
Дали ти на подфорумов религија следејќи ме насекаде по подфорумов, пишуваш објективно и коректно последните 2 дена?
Скоро секогаш. Не само последните 2 дена.
Автоматски споено мислење:

Не треба другите да ги прашуваш, СЕБЕ СИ се запрашај и поправи во иднина... така оди тоа. САМОКРИТИКА напишав
На тоа и мислев, истото важи и за тебе нели? :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom