Дојран

I

IBIZA SOUND

Гостин
epa ima
ako si samo so drugarki vo dojran nema da si pominis mnogu ubav odmor,a vo ohrid ako si samo so drugarki moze mnogu mnogu podobro da si pominis otkolku vo dojran
a ako si so decko nema potreba da odis vo guzva vo ohrid tuku ke si odis vo dojran kade sto e mnogu pomirno i ke si pominis poubavo
mislam deka me svana
 

пробистипка

малечка
Член од
13 август 2008
Мислења
2.026
Поени од реакции
130
epa ima
ako si samo so drugarki vo dojran nema da si pominis mnogu ubav odmor,a vo ohrid ako si samo so drugarki moze mnogu mnogu podobro da si pominis otkolku vo dojran
a ako si so decko nema potreba da odis vo guzva vo ohrid tuku ke si odis vo dojran kade sto e mnogu pomirno i ke si pominis poubavo
mislam deka me svana
Епа не е точно.Јас ова лето бев само со другарки во Дојран и можам да кажам дека си поминав ептен многу убаво.Не е важно кај си, важно е со кого си :)
 
Член од
19 февруари 2010
Мислења
27
Поени од реакции
2
Абе за дојран добро е само за 1,2 мај
друго се живо и диво катастрофа,а тој народот таму шо живее поголемиот дел стварно се примитивни и прости.
 

iggo_s

.. sangre blanca en mis venas!
Член од
30 јуни 2009
Мислења
1.389
Поени од реакции
1.077
Ного школки по плажите :):):)
 
E

emission

Гостин
Дојранчани , дајте некои слики од езерото да видиме какво е во моментот.
abe i toa e taka,ama ohrid si e ohrid sepak

Охрид си е Охрид , ама да не се лажеме Охриѓани си се Охриѓани.
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
31
Поени од реакции
62
Кој ќе оди летово во Дојран ?? дај кажете малце за ноќниот живот дали е малку подобрен . Не сум била 2 години скоро ...
Базенот ќе биде ли отворен ? Ми се смачи од Охрид веќе .. Сакам да смениме малце со друштвото :)
 
Член од
6 март 2009
Мислења
979
Поени од реакции
853
Me interesira kako e nokjniot zhivot vo Dojran ima kafichi diskoteki ?
Ii najbitnoto... Dali ima kladilnica ?
xaxa
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.502
Поени од реакции
33.647
Дојран на одмор? Со пензионерите ќе си играте во водата.. Кул е за машки кои се into saggy tits, though.

И за Мај е overrated веќе. 4 пати по 3 дена .. ништо посебно.
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
ne veruvam deka ima nesto vo dojran vo ovoj period
se uste e rano
Денеска поминав низ Дојран и да ти кажам имаше народ.:))
Кој ќе оди летово во Дојран ?? дај кажете малце за ноќниот живот дали е малку подобрен . Не сум била 2 години скоро ...
Базенот ќе биде ли отворен ? Ми се смачи од Охрид веќе .. Сакам да смениме малце со друштвото :)
Базенот не е отворен.:smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom