Дозволувате ли сеир на ваша сметка?

Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Се разбира се додека е до границите, многу ме нервира кога тој што го прави сеирот мисли дека те заебал и онака почнува глупости да тропа.
 
Член од
16 февруари 2007
Мислења
1.196
Поени од реакции
10
Се во рамките на нормалата. Ако се претера тогаш веќе ургирам!! :violent1:
 
Член од
24 август 2008
Мислења
1.120
Поени од реакции
163
Нормално,ама алооо се си имат граници...мислам дек некош претервет љуѓево
 

Mädchen

Smile
Член од
31 мај 2006
Мислења
1.571
Поени од реакции
38
Прифаќам сеир на моја сметка само од одредени луѓе,ама и тогаш со мерка.Ако шретера,тешко него.
 
Член од
22 септември 2008
Мислења
412
Поени од реакции
32
Bi dozvolil seir ako tresnam nekoja zelena.. Ama zavisi na koi lugje.. Ako znam deka i oni bi dozvolile do odredena mera [da ne se mesha semejstvo, bliski prijateli..] ne bi se lutel.. No ako znam deka istite koga kje tresnat nekoja zelena i koga kje pochnam jas da pukam seir kje se naluti.. Ne bi dozvolil
 
П

Паган-др

Гостин
Да. Дозволувам сеир на моја сметка. Тогаш и јас ке се позезам на моја сметка. Но да има некоја граница. Да не станува навредливо.
 
Член од
31 август 2008
Мислења
112
Поени од реакции
17
normalno si e toj da se zaebavaš na svoj račun ili da te zaebavav, mislu ništo strašno.
ali sve zavisi za što, pred koga i koj.
nemože svaka budala da me zeza pred svakoga, nesam ja klovn
:toe::toe::toe:
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Дозволувам , но враќам со иста мера :)
 

Paranoik

내 ♡, ∞.
Член од
10 август 2008
Мислења
1.873
Поени од реакции
451
Дозволувам, пошо сите знаат дека никат не сум сериозна и затоа не се лутат и ја коа се заебавам на нивна сметка...:)
 

Gebels

Ела да те бац’м!
Член од
15 март 2007
Мислења
681
Поени од реакции
4
Дозволувам сеир во граници на нормала. А многу често и сам си праам сеир на своја сметка. Мислам дека нема нешто подобро од тоа. :)
 

Фокси

Talk nerdy to me
Член од
11 октомври 2007
Мислења
2.358
Поени од реакции
1.390
Да дури некогаш и јас ќе се приклучам само да е во границите на нормалата(да не почнува сеир за мојте најблиски и сл:smir:)
 
Член од
23 март 2008
Мислења
685
Поени од реакции
165
Da prifakam samo od nekolku drugarki i toa seir do remet,a od drugi ne a iskreno ne se ni osuduvaat imam nekoj zelezen lik i se plasat izgleda od ishodot.
 

Емкаа

the worst thing about prison was the dementors.
Член од
14 мај 2008
Мислења
4.923
Поени од реакции
12.417
да,чак и јас некогаш си се смеам на то.Ама до некоја граница..после испаѓат како навредвење
 

Kajgana Shop

На врв Bottom