Добивка

Mike Tyson

Never,never,NEVER GIVE UP!
Член од
20 август 2007
Мислења
2.630
Поени од реакции
156
Не ставајте антички ливчиња...
Тоа имав у компјутер а и вреди да се погледне таква мајсторија:))
Ајде следно добитно ке го сликам и ке го стаам ја немав видено темава до сеа:)
 

Топче

Арсеналиста
Член од
18 септември 2010
Мислења
9.187
Поени од реакции
14.460
еве нешто од мене уплатено од дамна на заебанција :D
Вакви ми е мерак да фатам оние сингл или дабл поише се нервираш пошто поише пари уплаќаш, ама вакви се дешава еднаш у 3 години :D

 

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.241
Поени од реакции
19.440


Добро е,се извадив...:eek:
Наместо да бидам 6 илјади ќар со Челзи вчера..јас стигнав да се вадам....:facepalm:
Каква нервоза ми дадоа тие слепците,од нервоза од кога ме падна Челзи.,уплатив 3 ливчиња(со солена уплата),на сите паднав:eek:,денес со нови сили се извадив:гик:
Добро е шо не ја акнав Арсенал на тикет денес,уште то фалеше:eek:пак на Англичани да паднам...
Боксинг факинг деј:D -салам бокс ни удрија,не убија....:eek:
 

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.241
Поени од реакции
19.440


По грешката во средата(ја пишав Барселона кошарката + на кошеви,замрзнаа,за 6000 ја чекав:mad:,вчера се поправи впечатокот...
Добро е шо не се залетав пак на шпанските кошарки...ептен непредвидливи,знаат да распукаат во полувреме,па после да не дадат кош,како ракомет да играаат....
Ум за друг пат,само амерички баскет,исклучиво на поени...(дали на вкупно кошеви или на поени на тим)...каков конечен какви бакрачи.....
Вчера ги имав во план Оклахома-Далас,и Портланд-Денвер да ги играм вкупно кошеви +..
Ама се уплашив од слабата форма на Далас..па вака на поени на екипи ми беше посигурно...
Во последно време и ракометите се убиваат од голови,Швеѓаните вчера сите + изглегоа...(пред тоа тврдо играа)...а кладилниците даваа/т ниски граници за голови..
Вчера можеше тешка пара да се напрај....
И денес има нешто кошарка,ракомет па можи да се проба пак....
Рзгледајте ги тимовите,кој дава често голови/кошеви...
Со оглед на слабата понуда на фудбали,+ ИНДИЈАНСКИТЕ резултати,можеби е подобро да се избегнат Британците викендов...:нинџ:
Не вреди да паѓаш за 1.30...:tapp:
 

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.241
Поени од реакции
19.440

--- надополнето: 3 јануари 2012 во 23:51 ---
 

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.241
Поени од реакции
19.440

После провнувањето низ иглени уши на двата ракомети,и двата меча влегоа 2/1:D,се чекаше само Еспањол.
Не се нормални :eek:
Таман 3-0,добро е си викам лесно и глатко ќе се финишира "мисијата",и за 10 минути Кордоба дава 2 гола,остануваат уште цели 40 минути:eek:
Еспањол во аут.....
И го прежалив ливчето,си викам сеа овие ќе тргнат сите во напад и ќе јадат уште некој гол од контра.....
Добро е,по 100 изгубени евра против Барселона,денес се оддолжија...
Штета шо паднав на неколку ливчиња на кошарка,во последно време ми се потроши среќата со кошарките...:D
И вака не е лошо,да не се жалам...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom