Дневна доза сеир!

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
пред 10 години



пред 5 години



денес



за 5 години :icon_lol:



го бива:)
 

аце_шваба

ГОРД ВУЈКО
Член од
10 септември 2008
Мислења
1.512
Поени од реакции
45
е нееееееееееееее
да го ставиш у ринг со бране интересно ке биде:vozbud:
 

Desire

Refuse,Resist
Член од
25 декември 2007
Мислења
1.823
Поени од реакции
284
Искрено,не знам дали требаше овде да го пастирам ова,не знам ни дали да плачам дали да се смеам,значи уште ова фалеше да ми се деси на форумов,и ете се деси :pos:
Драги форумџии и форумџивки,следбениците на Ентер напаѓаат,загрозен може да биде секој кориснички панел а јас не знам што може да се стори за овој феномен да се отстрани од форумџиите:pos:


Гоцццццццццце,гордиот ученик на Ентер.
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
3.434
Поени од реакции
7.286
Искрено,не знам дали требаше овде да го пастирам ова,не знам ни дали да плачам дали да се смеам,значи уште ова фалеше да ми се деси на форумов,и ете се деси :pos:
Драги форумџии и форумџивки,следбениците на Ентер напаѓаат,загрозен може да биде секој кориснички панел а јас не знам што може да се стори за овој феномен да се отстрани од форумџиите:pos:


Гоцццццццццце,гордиот ученик на Ентер.
:tapp:

Btw
Магарето се обеси -
 

Nikolic

Џентлмен
Член од
8 април 2008
Мислења
1.576
Поени од реакции
68
Малку од ова...

и малку од ова...(старо е ама да се потсетиме:))
 

goodman_91

Бубалица
Член од
2 јануари 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
29
Ова е изгледа на натпреварот Македонија - Холандија :pos2::pos2::pos2:

 
Член од
3 декември 2007
Мислења
2.681
Поени од реакции
182
ШТО ЗНАЧИ ДА СИ МАКЕДОНЕЦ
Фин некој нашинец од Канада, Луи Димитровски, почувствувал потреба да каже пар работи и да разбие неколку блесави стереотипи за нашите што живеат во странство. Слушнете го неговото обраќање.
извор






Priceless moment:
- My baba has a gold tooth and a bandana, but does not listen to Puff Daddy. :icon_mrgr
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.796
ШТО ЗНАЧИ ДА СИ МАКЕДОНЕЦ
Фин некој нашинец од Канада, Луи Димитровски, почувствувал потреба да каже пар работи и да разбие неколку блесави стереотипи за нашите што живеат во странство. Слушнете го неговото обраќање.
извор






Priceless moment:
- My baba has a gold tooth and a bandana, but does not listen to Puff Daddy. :icon_mrgr
То мајсторе посебно е во право за лутите пиперчиња сродна душа ми е на таа тема.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom