Дечко со две девојки или девојка со две машки

Член од
5 април 2006
Мислења
40
Поени од реакции
0
CuCeNcE напиша:
:pos: :pos: Многу глупо размислување...Зошто за вас машките се е ок дури и за позитивно го сметаш, а за женските педерско???Ако е педерско за женските, тогаш е и за машките...:tapp: како шо кажа RealGirL многу сељачко размислување...
Da be, seljacko razmisluvanje, aj kazi mi dali nema da e pedersko>
Kazi mi ti na mene kogo ke go gledaat pod oko u kafic ako vidat dve devojki kako se lapaat ili dve maski.-slicna situacija ti e.
 

CuCeNcE

perfectly imperfect
Член од
19 јуни 2006
Мислења
1.878
Поени од реакции
7
_FireFox_ напиша:
Da be, seljacko razmisluvanje, aj kazi mi dali nema da e pedersko>
Kazi mi ti na mene kogo ke go gledaat pod oko u kafic ako vidat dve devojki kako se lapaat ili dve maski.-slicna situacija ti e.
Чек..Чек..Чек...Шо сакаш да ми кажеш со ова..Мењаш тема...Мене воопшто не ми е слична ситуацијата...Како може вакви ствари да се споредуваат??
 

JeCILaDy

Move Away
Член од
18 април 2006
Мислења
2.350
Поени од реакции
22
RealGirL напиша:
Можи срцка можи,ако сите имаат некој заостанат начин на размислување,нека им биде али не се ставаме во нивни кош!
Да, ама менталитетот е тој...И многу тешко дека ќе се смени за брзо време. Можи негде за 100тина години. :toe:
 
Член од
5 април 2006
Мислења
40
Поени од реакции
0
CuCeNcE напиша:
Чек..Чек..Чек...Шо сакаш да ми кажеш со ова..Мењаш тема...Мене воопшто не ми е слична ситуацијата...Како може вакви ствари да се споредуваат??
ee si mislis deka dokolku masko odi so dve devojki nema oni da se izlapat-ke se gledat od strana. A inace jas veke ne duskutiram na ovaa tema zosto gledam deka site od po nezniot pol go branat stavot-edna devojka dve momcinja , taka da sekoj pol za svoeto...tolku od mene i ne sakam da navleguvam poveke zosto gledam deka ova vodi kon karanica kade na nekoj ke mu odgovara.
 
Член од
13 јули 2006
Мислења
17
Поени од реакции
0
Дечко со две девојки ќе прифати полесно
 

sagaqua

Successful and Creative
Член од
23 декември 2005
Мислења
2.218
Поени од реакции
31
dr_mili напиша:
Дечко со две девојки ќе прифати полесно
...и тоа ептен лесно,а знаеш зошто? Сексот во тројка со две (а и повеќе ) жени, мажите ги асоцира на некаков си „рај на земјата„ каде неговото „височество„ сите жени го посакуваат...а замисли околу него ни трага од конкуренција:pos: која маленкост и празно его:pos2:

Никакви тројки, сите прекрасни нешта во природата одат во пар.
 
Член од
28 април 2006
Мислења
326
Поени од реакции
3
decko so dve devojki fraerce a devojka so dvajca deckovci uste pofraerka
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.687
Абе како можи да лупате глупости... Дечко со 2 девојки или девојка со 2 дечковци... Поглупо здравје. Убаво ви напиша погоре Sagaqua. Сите прекрасни нешта одат во пар. Се другото што е повеќе... некако ја губи смислата и едноставноста на природата
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21
Дечко со две девојки, бидејки машките се палат на двете девојки (лезбејките)!
 

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
ПрИтИ_гРл напиша:
Дечко со две девојки, бидејки машките се палат на двете девојки (лезбејките)!
Или пак женско со две машки, за да може женското да има поголемо задоволство наеднаш да ја ебат и од напред и од назад...:smir:

П.С.Ги прочитав последните 15-20 постови...тотално се согласувам со сагаква :smir:
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
sagaqua напиша:
...и тоа ептен лесно,а знаеш зошто? Сексот во тројка со две (а и повеќе ) жени, мажите ги асоцира на некаков си „рај на земјата„ каде неговото „височество„ сите жени го посакуваат...а замисли околу него ни трага од конкуренција:pos: која маленкост и празно его:pos2:

Никакви тројки, сите прекрасни нешта во природата одат во пар.
Сите прекрасни нешта во придората одат во пар!

потенцирано!

Се согласувам 100000000% проценти со погоре кажаното:zver:
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
sagaqua напиша:
...мажите ги асоцира на некаков си „рај на земјата„ каде неговото „височество„ сите жени го посакуваат...а замисли околу него ни трага од конкуренција:pos: која маленкост и празно его:pos2:
ако морам да бирам од двеве опции, би си ги земал двете цури -)) ич не му ја мислам, а во врска со тоа кој полесно ќе прифати, сепак мислам дека тоа е машкото да е со две девојки... ммммммм... две е подобро од едно -)) цело е кога има се`!! не штети една мала игра.
е сеа цитираново.. тоа со рајот да -))),а за конкуренција не станува збор, пошто тие веќе мене ме одбрале, текиња? и боље ми е две за мене, него една па уште и да ја делам... наречи ме себичен(пошто неќам да делам), а не дека тоа е маленкост и празно его, а уште помалце дека ми е страв од конкуренција -)) штом сум избран веќе, ич не го спомињај тоа, бидејќи сум ја поминал конкуренцијата... у прва рунда динг-донг!
 
Член од
10 март 2007
Мислења
404
Поени од реакции
17
zosto da ne mislam deka poveketo od nas go imaat isprobano istovo(sum imal i po 3 :) )ali do koga taka ne moze toa vecno da trae,se soglasuvam i jas so toa deka ubavite nesta u prirodata idat u par!!
 

ЦРВЕНОКОСА

нескротлива
Член од
19 февруари 2007
Мислења
382
Поени од реакции
9
го имам ова некаде кажано,ама морам пак-----дечко кој завршува со две женски заедно-утредента е главна фаца во друштво и најголема фраерчина наредните пет дена зш му успеало да легне две во пакет...
е сеа,не дај боже да се дознае дека некоја типка превртела двајца од еднаш-ке и излезе одма муабет во стил-НАЈГОЛЕМА курва у цел град и слични други веке слушнати глупости..
наравоучение-калимеро,нема правда......
а да се прашувам јас,би ги пробала и двете варијанти-со две машки или со машко и уште едно женско....мада,од нормален секс кој се состои од двајца- едно машко и едно женско,мислам дека нема ништо поубаво..
 
Член од
24 мај 2005
Мислења
957
Поени од реакции
16
Еј мука е со две жени да идеш бе, едино само за забава, ќе си напраиш распоред...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom